APAP JUNIOR 0,25 G GRANULAT 10 SASZETEK

APAP JUNIOR 0,25 G GRANULAT 10 SASZETEK
Apap junior działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.
Postać
Granulat, 10 saszetek.

Status
Lek.

Skład
1 saszetka zawiera : paracetamol 250 mg.

Działanie
Apap junior działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Przeznaczenie
Apap Junior stosuje się w celu obniżenia gorączki i złagodzenia łagodnego lub umiarkowanego bólu.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składniki leku, ciężka niewydolność nerek i wątroby.

Dawkowanie
Masa ciała (wiek) Pojedyncza dawka Maksymalna dawka
17kg-25kg (4-8 lat) 250 mg paracetamolu (1 saszetka) 4 saszetki
26kg-40kg (8-12 lat) 500 mg paracetamolu (2 saszetki) 6 saszetek
Szukaj