APAP PRZEZIĘBIENIE 8 KAPSUŁEK

APAP PRZEZIĘBIENIE 8 KAPSUŁEK
Lek działała przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Chlorowodorek fenylefryny prowadzi do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych. Preparat usuwa symptomy przeziębienia i grypy.
Postać
Kapsułki, 8 szt.

Status
Lek.

Skład
1 kapsułka zawiera: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg.

Działanie
Lek działała przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Chlorowodorek fenylefryny prowadzi do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych. Preparat usuwa symptomy przeziębienia i grypy.

Przeznaczenie
Apap przeziębienie caps zalecany jest w czasie leczenia grypy oraz przeziębienia, którym towarzyszą takie objawy jak ból głowy, gardła, gorączka, bóle mięśniowo-stawowe oraz nieżyt nosa.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składniki leku, ciężka niewydolność nerek i wątroby, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby płuc, padaczka.

Dawkowanie
Preparat stosować doustnie: w przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia zaleca się przyjmowanie 1-2 kaps. x 3-4/24h (nie więcej niż 8 kaps./24h), kapsułkę rozpuścić w 250 ml gorącej wody.
Szukaj