APAP PRZEZIĘBIENIE FAST 10 TABLETEK MUSUJĄCYCH

APAP PRZEZIĘBIENIE FAST 10 TABLETEK MUSUJĄCYCH
Apap przeziębienie Fast zawiera witaminę C oraz paracetamol. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie w czasie przeziębienia lub grypy.
Postać
Tabletki musujące, 10 szt.

Status
Lek.

Skład
Paracetamol 500mg, kwas L-askorbinowy 300mg.

Działanie
Apap przeziębienie Fast zawiera witaminę C oraz paracetamol. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbowy, występujące w czasie przeziębienia lub grypy.

Przeznaczenie
Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu grypy lub przeziębienia, takich jak: gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składniki leku, ciężka niewydolność nerek i wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, jaskra, wrodzony rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, w czasie ciąży i karmienia
piersią.

Dawkowanie
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
Jednorazowo 1 tabletkę. Przyjmować co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody.
Szukaj