APAP PRZEZIĘBIENIE HOT PROSZEK 8 SASZETEK

APAP PRZEZIĘBIENIE HOT PROSZEK 8 SASZETEK
Lek działała przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Chlorowodorek fenylefryny prowadzi do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych. Witamina C wspomaga działanie układu odpornościowego.
Postać
Granulat, 8 saszetek

Status
Lek.

Skład
1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu, 50 mg witaminy C i 10 mg chlorowodorku fenylefryny.

Działanie
Lek działała przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Chlorowodorek fenylefryny prowadzi do obkurczenia naczyń krwionośnych i udrożnienia przewodów nosowych. Witamina C wspomaga działanie układu odpornościowego. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Przeznaczenie
Apap przeziębienie Hot zalecany jest w czasie kuracji leczniczej grypy oraz przeziębienia, którym towarzyszą takie objawy jak ból głowy, gardła, gorączka, bóle mięśniowo-stawowe oraz nieżyt nosa.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składniki leku, ciężka niewydolność nerek i wątroby, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, choroby płuc, padaczka.

Dawkowanie
Preparat stosować doustnie: w przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia zaleca się przyjmowanie 1 saszetki co 4-6h (nie więcej niż 6 saszetek/24h), saszetkę rozpuścić w 250 ml gorącej wody.
Szukaj