ASPIRIN EFFECT 0,5 G GRANULAT 10 SASZETEK

ASPIRIN EFFECT 0,5 G GRANULAT 10 SASZETEK
Dolegliwości bólowe np. ból głowy, zębów, mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączka.
Postać
Granulat, 10 saszetek

Status
Lek.

Skład
1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego w postaci granulatu.

Działanie
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Przeznaczenie
Dolegliwości bólowe np. ból głowy, zębów, mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączka.

Dawkowanie
Pojedyncza dawka dla dorosłych to 1-2 saszetek, maksymalnie do 8 saszetek na dobę. Dla młodzieży powyżej 12 lat: 1 saszetka jednorazowo, lecz nie więcej niż 3 saszetki na dobę.
Szukaj