Katar

Zgodnie z popularnym powiedzeniem: "Katar leczony trwa tydzień, a nie leczony siedem dni". Okazuje się w tym powiedzeniu jest sporo prawdy. Katar może mieć różną konsystencję: mamy katar wodnisty i gęsty (w przypadku zakażeń). Główną przyczyną kataru jest infekcja wirusowa lub bakteryjna. Towarzyszy przede wszystkim przeziębieniu i grypie. Inną częstą przyczyną wystąpienia kataru jest alergia (katar sienny). Pojawia się on wiosną i latem, kiedy stężenie pyłków jest największe. Katar występuje również w zapaleniu zatok, wtedy wydzielina jest gęsta o żółtym lub zielonym zabarwieniu. W podkategorii prezentujemy ofertę aerozoli, kropli, sztyftów, tabletek na katar towarzyszący przeziębieniu i grypie jako jeden z popularnych objawów. Preparaty łagodzą katar, poprawiają oddychanie i przyspieszają powrót do zdrowia.
AFRIN AEROZOL 0.05% 20 ML

Leczenie i profilaktyka ostrych infekcji układu oddechowego, grypy, w przeziębieniach z towarzyszącymi bólami mięśni i dolegliwościami typu reumatycznego.
Cena: 23,85 PLN
AFRIN ND 0,05% AEROZOL 15 ML

Afrin łagodzi obrzęk błony śluzowej nosa występujący w przebiegu przeziębienia, zapalenia zatok, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa.
Cena: 25,41 PLN
AFRIN ND MENTOL 0,05% AEROZOL 15 ML

Preparat przeznaczony do leczenia objawów zatkanego nosa w przeziębieniu, katarze siennym, zapaleniu zatok.
Cena: 22,05 PLN
APTEO CARE WODA MORSKA  AEROZOL 30 ML

Woda morska Apteo Care jest bezpieczna dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Zawiera sol morską Gulf Stream Sea Water w raz z cennymi minerałami. Woda morska Apteo Care podawana jest w spray'u i przeznaczona do codziennej higieny i utrzymania prawidłwoych funkcji nosa.
Cena: 11,91 PLN
APTEO WODA MORSKA 30 ML

Do codziennej higieny i oczyszczania nosa, nawilżanie suchej śluzówki nosa, pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego, łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.
Cena: 25,36 PLN
AROMACTIV SZTYFT DO NOSA 1 G

Przynosi ulgę i ułatwia swobodne oddychanie, ma działanie pielęgnacyjne i odświeżające.
Cena: 4,37 PLN
BETADRIN KROPLE DO NOSA 10 ML

Działa przeciwalergicznie.Lek usuwa objawy nieżytu błony śluzowej nosa, takie jak: katar, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie, obrzęk z upośledzeniem drożności zatok.
Cena: 8,72 PLN
CHOLIGRIP HOT  PROSZEK 10 SASZETEK

Lek stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy takich jak: katar, bóle głowy, dreszcze, bóle gardła.
Cena: 16,37 PLN
CHOLIGRIP MAX  PROSZEK 8 SASZETEK

Lek stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy takich jak: katar, bóle głowy, dreszcze, bóle gardła.
Cena: 17,91 PLN
COLDREX MAXGRIP C 12 TABLETEK

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i wykrztuśnie. Udrażnia naczynia nosowe, łagodnie pobudza i uzupełnia niedobór witaminy C.
Cena: 11,10 PLN
COLDREX MAXGRIP C 24 TABLETEK

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i wykrztuśnie. Udrażnia naczynia nosowe, łagodnie pobudza i uzupełnia niedobór witaminy C.
Cena: 18,95 PLN
Szukaj