Materiały higieniczne i opatrunkowe

Dział zawiera ofertę z materiałami opatrunkowymi i higienicznymi takimi jak: plastry, gazy, bandaże, podpaski, wkładki laktacyjne, pieluchomajtki, a także środki do dezynfekcji.
Materiały opatrunkowe powinny znajdować się na wyposażeniu każdego domu, firmy oraz auta. Nie wynika to tylko z faktu, że taki obowiązek wprowadza obowiązujące w Polsce prawo (szczególnie w przypadku przedsiębiorstw i apteczek samochodowych). Chodzi przede wszystkim o nasze zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Materiały opatrunkowe przydają się bowiem najczęściej w przypadku zadraśnięć oraz skaleczeń. Plastry i bandaże pomagają zatamować krwawienie, a także zabezpieczyć ranę przed bolesnymi podrażnieniami. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów opatrunkowych, które sprawdzą się zarówno w przypadku firm, sportowców oraz kierowców.
Dział ten zawiera także materiały higieniczne. Zainteresują się nimi przede wszystkim kobiety ze względu na szeroki wybór podpasek, tamponów oraz wkładek laktacyjnych. Oferujemy także różnego rodzaju płatki kosmetyczne, podkłady higieniczne, płyny do dezynfekcji, mydła, roztwory, itd. Znajdą w nim Państwo także takie przykłady materiałów higienicznych, jak np. pieluchomajtki.
AKUTOL AEROZOL 60 ML

AKUTOL spray to plastyczny bandaż ochronny na bazie kopolimeru akrylanowego służący do szybkiego opatrzenia drobnych ran i otarć.
Cena: 17,11 PLN
AKUTOL STOP SPRAY AEROZOL 60 ML

AKUTOL STOP spray przeznaczony jest do opatrywania drobnych ran powierzchniowych skóry.
Cena: 19,40 PLN
ALWAYS KLASYCZNE ZE SKRZYDEŁKAMI PODPASKI 10 SZTUK

Siateczka dry weave- dla suchości i higieny, skuteczny klej-pewnie przymocowuje podpaskę do bielizny, tradycyjny wkład absorbcyjny zapewnia odpowiednią ochronę, dopasowany kształt dla wygody, szerokie i długie skrzydełka-chronią brzegi bielizny przed zabrudzeniem.
Cena: 4,94 PLN
APTEO CARE KOMPRES ŻELOWY 26,5 CM X 10 CM 1 SZTUKA

Przeznaczony do schładzania lub ogrzewania różnych obszarów ludzkiego ciała. Działanie kompresów polega na długotrwałym oddawaniu skumulowanego ciepła lub zimna.
Cena: 24,83 PLN
APTEO CARE KOMPRESY JAŁOWE 7 CM X 7 CM 3 SZTUKI

Kompresy gazowe wykonane są z gazy bielonej metodą bezchlorową. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa brzegi kompresów składane są do wewnątrz, co wyklucza ryzyko wysnucia się luźnych nitek. Do stosowania bezpośrednio na ranę.
Cena: 0,94 PLN
APTEO CARE KOMPRESY Z GAZY 5 CM X 5 CM 3 SZTUKI

Kompresy gazowe wykonane są z gazy bielonej metodą bezchlorową. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa brzegi kompresów składane są do wewnątrz, co wyklucza ryzyko wysnucia się luźnych nitek.Do stosowania bezpośrednio na ranę.
Cena: 0,61 PLN
APTEO CARE OPASKA DZIANA 4 M X 15 CM 1 SZTUKA

Opaska dziana podtrzymująca. Jest lekka, przepuszcza powietrze, przyjemna w noszeniu, zapewnia wygodę pacjentowi, zapewnia komfort zakładania.
Cena: 0,86 PLN
Szukaj