Pamięć i koncentracja

W dzisiejszych zabieganych czasach coraz więcej ludzi ma problemy z pamięcią i koncentracją. Otacza nas mnóstwo informacji w ciągu każdego dnia, nasz mózg odbiera miliony bodźców dziennie, dlatego aby utrzymać dobrą sprawność umysłową konieczna jest właściwa dieta. Właściwości żeń-szenia są znane od dawna w medycynie chińskiej. Także dziś wykorzystuje się szeroko suplementy diety zawierające żeń-szeń, głównie w preparatach na poprawę pamięci i koncentracji. Dodaje energii, zapobiega zmęczeniu, reguluje ciśnienie krwi. Ponadto zawiera kilka witamin oraz mikro i makroelementy. Podkategoria zawiera suplementy diety wspomagające pamięć i koncentrację, które sprawdzają się się w stanach rozkojarzenia, braku koncentracji, wspomagająco w nauce. Preparaty z żeń-szeniem, lecytyną, magnezem w formie tabletek lub tabletek musujących jako smaczny napój do picia.
APTEO GINKGO BILOBA 60 TABLETEK

Wspiera utrzymanie pamięci i prawidłowych funkcji poznawczych, korzystnie wpływa na układ krążenia.
Cena: 14,82 PLN
APTEO LECYTYNA 1200 MG 40 KAPSUŁEK

Sprzyja utrzymaniu sprawności umysłowej, wspomaga koncentrację oraz pamięć, utrzymuje prawidłowy poziom cholesterolu.
Cena: 12,35 PLN
APTEO PAMIĘĆ I KONCENTRACJA 60 TABLETEK

Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Wspomaga zdolności poznawcze, pamięć i koncentrację oraz działa łagodząco w sytuacjach stresowych.
Cena: 14,57 PLN
BILOBIL 40 MG, 60 KAPSUŁEK

Osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem. Wspomagająco w zaburzeniach krążenia mózgowego (zawroty głowy, szum w uszach) i obwodowego (uczucie ochłodzenia kończyn, ból w czasie chodzenia).
Cena: 30,12 PLN
BILOBIL FORTE 60 KAPSUŁEK

Osłabienie pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem. Wspomagająco w zaburzeniach krążenia mózgowego (zawroty głowy, szum w uszach) i obwodowego (uczucie ochłodzenia kończyn, ból w czasie chodzenia).
Cena: 43,66 PLN
BILOBIL INTENSE 60 KAPSUŁEK

Przy osłabieniu pamięci i sprawności umysłowej związanej z wiekiem, wspomagająco w zaburzeniach krążenia mózgowego objawiajacych się zawrotami głowy i szumami w uszach, pomocniczo u pacjentów wykonujących zalecany program ćwiczeń fizycznych w leczeniu niespecyficznej choroby naczyń z objawami chromania przestankowego.
Cena: 35,52 PLN
BILOMAG PLUS 60 KAPSUŁEK

Wspomaga pamięć i koncentrację, pomaga utrzymać sprawność umysłową, wspiera układ nerwowy.
Cena: 29,20 PLN
CRYSTAL MIND 120 KAPSUŁEK

Preparat wpływa korzystnie na układ nerwowy i funkcje poznawcze.
Cena: 119,34 PLN
DOPPELHERZ AKTIV DLA MÓZGU 30 KAPSUŁEK

Preparat wspomaga procesy nerwowe w mózgu oraz dostarcza substancji budulcowych do kory mózgowej. Przyspiesza regenerację układu nerwowego w stanach stresu i wyczerpania nerwowego.
Cena: 16,26 PLN
GERIAVIT 100 KAPSUŁEK

Polecany jest w okresie wyczerpania, przemęczenia, starzenia się oraz dolegliwościach związanych z procesem rekonwalescencji, objawiającymi się obniżeniem sprawności umysłowej, czujności, koncentracji i pamięci.
Cena: 98,80 PLN
Szukaj