Preparaty sezonowe

Zmieniające się pory roku wymagają zastosowania odmiennych kosmetyków pielęgnacyjnych, które będą chroniły nasz organizm. Latem skóra jest narażona na nadmierne promieniowanie słoneczne, przegrzanie lub oparzenia. Natomiast zimą powinniśmy uważać na wychłodzenie ciała, jak również troszczyć się o dłonie i twarz, stosując preparaty zapobiegające przesuszeniu i pękaniu skóry. Na letnie wieczory polecamy aerozole, spray'e, tabletki oraz opaski odstraszające owady. W przypadku ukąszenia warto zastosować maść histaminową zmniejszającą uczucie pieczenia i swędzenia. Ochronę przed słońcem mogą sobie Państwo zapewnić stosując emulsje oraz kremy z filtrem do opalania. Dla dzieci rekomendujemy specjalne kosmetyki, wzbogacone w dodatkowe substancje odżywcze. Opalona skóra także potrzebuje pielęgnacji - aby ją zapewnić, polecamy beta karoten w tabletkach lub olejek marchewkowy. W naszej ofercie znajdują się również kosmetyki przeznaczone do stosowania w okresie zimowym m.in. delikatne kremy do rąk.
ALLERTEC UKĄSZENIA AEROZOL 30 ML

W stanach podrażnienia skóry w tym objawy alergiczne, po ukłuciu: komarów, mrówek, meszek, pszczół, os i innych owadów.
Cena: 15,52 PLN
BETA KAROTEN NATURKAPS 30 MG 90 KAPSUŁEK

Wspomaga piękny wygląd skóry, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników,utrwala opaleniznę, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia,pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.
Cena: 8,93 PLN
BIO KAROTEN Z WITAMINĄ E 30 KAPSUŁEK

Pomaga zachować zdrową skórę, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Cena: 29,06 PLN
BROS SPRAY PRZECIW KOMAROM AEROZOL 90 ML

Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Forma sprayu zapewnia wygodę zastosowania.
Cena: 11,39 PLN
COMAR 30 TABLETEK

Preparat ogranicza zainteresowanie owadów skórą człowieka, redukuje tym liczbę ukąszeń. Zmniejsza odczyn alergiczny po ukąszeniu.
Cena: 5,80 PLN
DAPIS ŻEL ŁAGODZĄCY 40 G

Łagodzi podrażnienia i przyspiesza ustępowanie zmian po ukąszeniu owadów. Postać żelu zapewnia przyjemne uczucie świeżości.
Cena: 23,13 PLN
ENTIL ŻEL 8 G

Żel łagodzi podrażnienia, obrzęki, świąd i pieczenie, ból, zaczerwienienie skóry, miejscowy wzrost temperatury.
Cena: 9,35 PLN
ENTIL ŻEL NA OPARZENIA 30 G

Peparat przeznaczony do leczenia i łagodzenia oparzeń powierzchownych I i II stopnia (ból, zaczerwieniania i pojawianie się pęcherzy na ograniczonej powierzchni, oparzenia domowe, oparzenia słoneczne).
Cena: 16,30 PLN
FENISTIL KROPLE 20 ML

Lek przeciwhistaminowy. Hamuje działanie histaminy - substancji odpowiedzialnej za reakcje alergiczne. Wykazuje właściwości przeciwświądowe, przeciwobrzękowe i przeciwuczuleniowe.
Cena: 28,31 PLN
Szukaj