Producent: Intenson

INTENSON BIO KAROB PROSZEK 200 G

Produkt stanowi doskonały zamiennik kakao, czekolady, w szczególności polecany dla alergików. Karob zalecany jest w diecie dzieci, ponieważ w odróżnieniu od kakao nie zawiera kofeiny.
Cena: 4,37 PLN
INTENSON DIATOMIT ZIEMIA OKRZEMKOWA DOSYPACK 250 G

Ziemia Okrzemkowa (Diatomit) jakości spożywczej jest naturalną substancją pochodzenia organicznego, składającą się ze skorupek jednokomórkowych mikroskopijnych organizmów żyjących miliony lat temu fitoplanktonu.
Cena: 35,65 PLN
INTENSON JAGODY GOJI 150 G

Krzew Lycium Barbarum, z którego pochodzą jagody Goji, rośnie w Chinach.Owoce goji od tysięcy lat są spożywane przez człowieka.
Cena: 9,92 PLN
INTENSON MORWA BIAŁA 150 G

Morwa Biała jest niewysokim drzewem o białych niewielkich owocach. Suszone owoce są smaczne, dobrze i długo się przechowują. W postaci sproszkowanej można je stosować jako zamiennik cukru.
Cena: 9,92 PLN
INTENSON NASIONA CHIA SZAŁWIA HISZPAŃSKA 250 G

BIO nasiona Chia Szałwia hiszpańska jest produktem ekologicznym pochodzącym z gospodarstwa ekologicznego, w którym nie używa się środków chemicznych.
Cena: 5,43 PLN
INTENSON RODZYNKI JUMBO CIEMNE 200 G

Rodzynki to suszone winogrona, zaliczane są do bakalii. Stanowią źródło błonnika, który wspomaga prawidłową pracę naszego układu pokarmowego. Doskonałe jako przekąska pomiędzy posiłkami.
Cena: 7,75 PLN
INTENSON STEVIN W KRYSZTAŁKACH 250 G

Może być stosowany do gotowania, pieczenia lub słodzenia redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw.
Szukaj