Producent: Intenson

INTENSON BIO BIAŁKO KONOPI PROSZEK 250 G

Białko uzyskane z jednej z najbardziej popularnych w świecie roślin. Proszek jest wysoce ceniony przez sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia.
Cena: 15,65 PLN
INTENSON BIO CUKIER KOKOSOWY 350 G

BIO cukier kokosowy ma delikatnie słodki smak, zbliżony do słodkości brązowego cukru, z subtelnym karmelowym posmakiem. Indeks glikemiczny cukru kokosowego jest stosunkowo niski i wynosi 35.
Cena: 15,91 PLN
INTENSON BIO KAROB PROSZEK 200 G

Produkt stanowi doskonały zamiennik kakao, czekolady, w szczególności polecany dla alergików. Karob zalecany jest w diecie dzieci, ponieważ w odróżnieniu od kakao nie zawiera kofeiny.
Cena: 4,37 PLN
INTENSON BŁONNIK JABŁKOWY 200 G

Błonnik jabłkowy wytwarzany jest z wytłoków jabłkowych, metodą gwarantującą wysoką jakość produktu końcowego. Wysoka zawartość naturalnego pochodzenia błonnika w produkcie pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy układu pokarmowego.
Cena: 4,02 PLN
INTENSON BŁONNIK WITALNY MIESZANKA NASION 250 G

Mix nasion ma wysoką zawartość błonnika, który jest bardzo ważnym składnikiem każdej diety. Wspomaga on codzienną pracę naszego układu pokarmowego, zwiększając przy tym uczucie sytości.
Cena: 7,15 PLN
INTENSON JAGODY GOJI 150 G

Krzew Lycium Barbarum, z którego pochodzą jagody Goji, rośnie w Chinach.Owoce goji od tysięcy lat są spożywane przez człowieka.
Cena: 8,16 PLN
INTENSON MORWA BIAŁA 150 G

Morwa Biała jest niewysokim drzewem o białych niewielkich owocach. Suszone owoce są smaczne, dobrze i długo się przechowują. W postaci sproszkowanej można je stosować jako zamiennik cukru.
Cena: 8,72 PLN
INTENSON NASIONA CHIA SZAŁWIA HISZPAŃSKA 250 G

BIO nasiona Chia Szałwia hiszpańska jest produktem ekologicznym pochodzącym z gospodarstwa ekologicznego, w którym nie używa się środków chemicznych.
Cena: 5,43 PLN
INTENSON OLEJ KOKOSOWY 250 ML

Olej kokosowy idealnie sprawdza się jako składnik orientalnych potraw. Stanowi zamiennik masła jak również margaryny w domowych wypiekach. Stosowany w kosmetyce jako naturalny środek nawilżający do twarzy, ciała i włosów.
Cena: 7,23 PLN
Szukaj