Producent: OLIMP LABS

APETIZER SENIOR SMAK MALINOWO-PORZECZKOWY 100 ML

Dla osób dorosłych i starszych, przy braku apetytu, w celu zapewnienia prawidłowego procesu trawienia, w celu utrzymania prawidłowej przemiany materii.
Cena: 13,89 PLN
ARTHROBLOCK FORTE 60 KAPSUŁEK

Suplement diety dla osób, które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 51,65 PLN
BETA-SOLAR 30 KAPSUŁEK

Polecany osobom korzystającym z kąpieli słonecznych i solarium dążącym do uzyskania pięknej opalenizny oraz ochrony skóry przed stresem oksydacyjnym.
Cena: 30,12 PLN
CHELA MAG B6 JUNIOR PROSZEK 15 SASZETEK

Pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
Cena: 23,55 PLN
FORSEN 30 KAPSUŁEK

Wycisza, uspokaja i tonuje nerwy przed zasypianiem oraz poprawia jakość snu.
Cena: 25,76 PLN
GARLICIN 30 KAPSUŁEK

Pozytywnie wpływa na właściwe funkcjonowanie serca i układu krążenia, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu, lipidów oraz cukru we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowego układu oddechowego oraz wzmocnia naturalną odporność.
Cena: 11,07 PLN
GINKOFLAV FORTE OLIMP 60 KAPSUŁEK

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, obciążonych wysiłkiem intelektualnym i w wieku podeszłym.
Cena: 27,70 PLN
HEPAPLUS 30 KAPSUŁEK

W okresach codziennego lub okresowego narażenia wątroby na działanie szkodliwych substancji (ciężkostrawna dieta, leki, alkohol, używki); w zaburzeniach trawienia oraz wspomagająco w zaburzeniach pracy wątroby.
Cena: 15,33 PLN
HIALUMAX DUO 0,04 G 30 KAPSUŁEK

Kwas hialuronowy to naturalny biopolimer, niezbędny składnik budulcowy macierzy zewnątrzkomórkowej skóry właściwej, który zapewnia jej jędrność, elastyczność i atrakcyjny gładki wygląd.
Cena: 26,27 PLN
MAGNESAN B6 50 TABLETEK

Zaleca się podawanie preparatu w celu uzupełnienia w organizmie poziomu witaminy B6 i B1 oraz magnezu, wspomagania działania układu nerwowego. Stosować u osób zmęczonych, narażonych na stres, z drganiem powiek i skurczami mięśni.
Cena: 16,92 PLN
OLIMP ARTHRBLOCK FORTE 60 KAPSUŁEK

Polecany w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz obciążonych wysiłkiem fizycznym a także dla osób z nadwagą oraz w podeszłym wieku.
Cena: 51,65 PLN
Szukaj