Skóra dojrzała, kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Wraz z wiekiem skóra staje się mniej jędrna i sprężysta za co odpowiadają słabsze włókna kolagenowe w skórze. Proces starzenia jest nieuchronny, ale można go skutecznie opóźnić używając odpowiednich kosmetyków i dermokosmetyków. Dzięki właściwej pielęgnacji skóry zmarszczki ulegają spłyceniu, stają się mniej widoczne a skóra wygląda o wiele młodziej. Skuteczność kremów przeciwzmarszczkowych w dużej merze zależy od substancji aktywnych, które zawierają. Do najpopularniejszych składników kremów, które spłycają lub wyrównują zmarszczki należą: retinol (rodzaj witaminy A), koenzym Q10, ekstrakty z zielonej herbaty (zawierają antyoksydanty opóźniające proces starzenia komórek), kwas hialuronowy, peptydy (białka). W opóźnianiu procesów starzenia się skóry bardzo ważne jest nawilżanie skóry, skóra wysuszona jest bardziej podatna na zmarszczki niż skóra dobrze i głęboko nawilżona.
CERA+ ANTIAGING KREM NA NOC 40+ 50 ML

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dla skóry 40+ ze zmarszczkami, oznakami stresu i zmęczenia, wymagającej intensywnej regeneracji.
Cena: 20,45 PLN
CERA+ANTIAGING KREM NA DZIEŃ 30+ 50 ML

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dla skóry 30+ o obniżonej jędrności i elastyczności z oznakami zmęczenia.
Cena: 19,66 PLN
DERMOSAN Z WITAMINĄ A+E KREM 40 G

Polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się.
Cena: 11,49 PLN
Szukaj