Ochrona danych osobowych

Dane osobowe, które są przekazywane podczas zakupów w naszej Aptece Internetowej na witrynie aptekachojna.pl są przetwarzane przez Ryszarda Stołowskiego prowadzącego aptekę internetową w ramach apteki stacjonarnej "Apteka Rodzinna" z siedzibą w Chojnie, przy ul. Piastów 8.

Powierzone nam dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą: w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień oraz jeżeli Klient wyrazi taką wolę, w celu przekazywania drogą elektroniczną informacji handlowych przez aptekachojna.pl.

Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - poprzez stronę aptekachojna.pl (po zalogowaniu się na swoje konto) lub poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.
Szukaj