Styl życia

Prowadzenie określonego stylu życia wymaga zdiagnozowania, jakie problemy zdrowotne mogą być z nim związane, co w konsekwencji wiąże się z dobraniem odpowiednich kosmetyków oraz suplementów diety pozwalających na utrzymanie wyśmienitej kondycji i stanu zdrowia. Poniżej znajdą Państwo: dermokosmetyki, preparaty dla sportowców, produkty dla diabetyków, środki antykoncepcyjne, produkty pomagające w rzuceniu palenia oraz suplementy diety przygotowane z myślą o odchudzeniu i oczyszczeniu organizmu. Do codziennej pielęgnacji polecamy preparaty przeznaczone do higieny intymnej, higieny ucha i jamy ustnej. Prawidłowe funkcjonowanie wymaga rownież dostarczania organizmowi substancji odżywczych, wspomagających regenerację i odbudowę uszkodzonych komórek. Rekomendujemy Państwu suplementy diety zawierające witaminy i minerały, wspierające prawidłowe funkcjonowanie mięśni, stawów i kości, wspomagające pamięć i koncentrację, chroniące narząd wzroku oraz wspierające odbudowę włosów, skóry i paznokci.
A-Z TAPE 5 DYNAMICZNE WSPARCIE KARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia szyi i karku. Aplikacja taśm A-Z Tape zmniejsza ból karku, przyspiesza regenerację po wysiłku i pomaga zapobiegać powstawaniu dalszych kontuzji.
Cena: 46,62 PLN
A-Z TAPE 6 DYNAMICZNE WSPARCIE PLECÓW 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia odcinka piersiowego i lędźwiowego pleców.
Cena: 46,62 PLN
A-Z TAPE 7 DYNAMICZNE WSPARCIE RAMIENIA I BARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia ramion i barków. Aplikacja taśmy A-Z Tape chroni mięsień naramienny i czworoboczny oraz staw barkowy, zmniejsza uczucie bólu w przypadku ich kontuzji lub nadwyrężenia, a także pomaga zapobiegać dalszym urazom.
Cena: 46,62 PLN
AA FARM SINIAK ŻEL KOJĄCO-PIELĘGNACYJNY 40 G

Siniak żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie. Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.
Cena: 8,64 PLN
ABIOFEM ŻEL 5 ML

Przywraca i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną pochwy.
Zawarty w żelu kwas mlekowy skutecznie neutralizuje krępujący nieprzyjemny zapach i przywraca prawidłowe pH pochwy.
Cena: 42,05 PLN
ACTI-GLOBIN 30 TABLETEK

Służy wzbogaceniu codziennej diety w żelazo oraz witaminy i minerały.
Cena: 13,53 PLN
ACTIFEROL FE 30 MG 30 KAPSUŁEK

Dietetyczny środek spożywczy zawierający bioprzyswajalne żelazo 15 mg, przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych.
Cena: 27,58 PLN
ACTILUTIN KAPSUŁKI 30 SZTUK

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich osób, u których występują: problemy ze wzrokiem.
Cena: 39,51 PLN
AESCIN 0,2 30 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu).
Cena: 20,36 PLN
AESCIN 0,2 90 TABLETEK

Wspomaga wchłanianie krwiaków pourazowych oraz zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia w okresie pooperacyjnym (szczególnie po zabiegach chirurgicznych narządu ruchu). Poprawia krążenie żylno-limfatyczne.
Cena: 49,67 PLN
AFLAVIC 600 MG 30 TABLETEK

Łagodzi bóle i uczucie ciężkości nóg.Działa ochronnie na naczynia krwionośne i poprawia napięcie żył.
Cena: 43,41 PLN
Szukaj