Testy diagnostyczne

Obecnie medycyna pozwala pacjentom na przeprowadzenie wstępnych testów diagnostycznych w domowym zaciszu. Występujące objawy w przypadku wielu chorób i dolegliwości mogą być podobne. Wykonując test, dowiedzą się Państwo, czy konieczny jest kontakt z lekarzem w celu przeprowadzenia badań lekarskich i postawienia dokładnej diagnozy dotyczącej stanu zdrowia. Należy pamiętać, że wyniki tekstów diagnostycznych nie zawsze są prawdziwe - informacje zamieszczone na dołączonej etykiecie wskażą, na ile można zaufać danemu produktowi i jakie czynniki mogą przyczynić się do przedstawienia fałszywego wyniku. W naszej ofercie znajdą Państwo: testy ciążowe (wykrywające w moczu hormony produkowane przez zarodek), teksty narkotykowe (diagnozujące obecność środków odurzających w moczu), testy diagnozujące gruczoł prostaty (wskazują na podwyższony poziom antygenu prostaty), testy identyfikujące infekcje dróg moczowych oraz obecność białek w moczu, a także testy owulacyjne (pomagające zaplanować poczęcie).
HELICOBACTER 1 TEST

Wykrywa specyficzne przeciwciała, które pojawiają się w odpowiedzi organizmu człowieka na zakażenie bakterią Helicobacter pylori.
Cena: 23,73 PLN
NARKODIAG MULTI-TEST 1 SZTUKA

Szybki test panelowy do jakościowego, jednoczesnego wykrywania amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu (THC) w moczu.
Cena: 26,70 PLN
PRE-TEST CIĄŻOWY PŁYTKOWY 1 SZTUKA

Test ciążowy płytkowy Pre-Test to produkt, który jest polecany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Jego wiarygodność odpowiada testom laboratoryjnym i wynosi ponad 99%.
Cena: 10,72 PLN
TEST OWULACYJNY AMIL 5 SZTUK

Wskazuje dni, w których istnieje największe prawdopodobieństwo zajścia w ciażę.
Cena: 31,52 PLN
TEST OWULACYJNY LH STRIP 5 SZTUK

Polecany dla kobiet planujących zajść w ciążę. Skutecznie wyznaczy najlepszy dzień do zajścia w ciążę.
Cena: 26,48 PLN
Szukaj