Zdrowa żywność

INTENSON BIO BIAŁKO KONOPI PROSZEK 250 G

Białko uzyskane z jednej z najbardziej popularnych w świecie roślin. Proszek jest wysoce ceniony przez sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia.
Cena: 15,65 PLN
INTENSON BIO KAROB PROSZEK 200 G

Produkt stanowi doskonały zamiennik kakao, czekolady, w szczególności polecany dla alergików. Karob zalecany jest w diecie dzieci, ponieważ w odróżnieniu od kakao nie zawiera kofeiny.
Cena: 4,37 PLN
INTENSON BŁONNIK JABŁKOWY 200 G

Błonnik jabłkowy wytwarzany jest z wytłoków jabłkowych, metodą gwarantującą wysoką jakość produktu końcowego. Wysoka zawartość naturalnego pochodzenia błonnika w produkcie pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy układu pokarmowego.
Cena: 4,02 PLN
INTENSON NASIONA CHIA SZAŁWIA HISZPAŃSKA 250 G

BIO nasiona Chia Szałwia hiszpańska jest produktem ekologicznym pochodzącym z gospodarstwa ekologicznego, w którym nie używa się środków chemicznych.
Cena: 5,43 PLN
INTENSON OSTROPEST PLAMISTY MIELONY PROSZEK 200 G

Ostropest plamisty charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, który pozytywnie wpływa na pracę jelit. Ostropest jest źródłem białka, niezbędnego składnika diety.
Cena: 4,46 PLN
INTENSON RODZYNKI JUMBO CIEMNE 200 G

Rodzynki to suszone winogrona, zaliczane są do bakalii. Stanowią źródło błonnika, który wspomaga prawidłową pracę naszego układu pokarmowego. Doskonałe jako przekąska pomiędzy posiłkami.
Cena: 6,69 PLN
INTENSON ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY 100 G

Żeń-szeń syberyjski ma barwę jasnoszarą, niezbyt mocny zapach oraz lekko palący smak. Całość surowca pochodzi ze skupisk naturalnych. Do dnia dzisiejszego nie prowadzi się hodowli rośliny.
Szukaj