Zdrowa żywność

INTENSON BIO AMARANTUS EKSPANDOWANY 200 G

Amarantus nazywany jest zbożem przyszłości, ale jego historia sięga trzech tysięcy lat. Amarantus ekspandowany może być wykorzystany do przyrządzania pełnowartościowych i szybkich śniadań, do warzyw i mięs oraz do wspaniałych deserów.
Cena: 10,11 PLN
INTENSON BIO BIAŁKO KONOPI PROSZEK 250 G

Białko uzyskane z jednej z najbardziej popularnych w świecie roślin. Proszek jest wysoce ceniony przez sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia.
Cena: 15,65 PLN
INTENSON BIO CUKIER KOKOSOWY 350 G

BIO cukier kokosowy ma delikatnie słodki smak, zbliżony do słodkości brązowego cukru, z subtelnym karmelowym posmakiem. Indeks glikemiczny cukru kokosowego jest stosunkowo niski i wynosi 35.
Cena: 15,91 PLN
INTENSON BIO KAROB PROSZEK 200 G

Produkt stanowi doskonały zamiennik kakao, czekolady, w szczególności polecany dla alergików. Karob zalecany jest w diecie dzieci, ponieważ w odróżnieniu od kakao nie zawiera kofeiny.
Cena: 4,37 PLN
INTENSON ERYTRYTOL 500 G

Erytrytol to naturalny niskokaloryczny słodzik, prawie bez kalorii. Powszechnie występuje w owocach, warzywach, a także w nasionach roślin i w grzybach. Erytrytol ma delikatny słodki smak. Jest wykorzystywany do pieczenia i gotowania redukując w ten sposób kaloryczność przygotowywanych potraw.
Cena: 14,68 PLN
INTENSON GUARANA MIELONA 100 G

Posiada silne właściwości pobudzające z uwagi na wysoką zawartość kofeiny. Można pić w połączeniu z napojami, sokami, koktajlami.
Cena: 10,95 PLN
INTENSON MORWA BIAŁA 150 G

Morwa Biała jest niewysokim drzewem o białych niewielkich owocach. Suszone owoce są smaczne, dobrze i długo się przechowują. W postaci sproszkowanej można je stosować jako zamiennik cukru.
Cena: 8,72 PLN
INTENSON NASIONA CHIA SZAŁWIA HISZPAŃSKA 250 G

BIO nasiona Chia Szałwia hiszpańska jest produktem ekologicznym pochodzącym z gospodarstwa ekologicznego, w którym nie używa się środków chemicznych.
Cena: 5,43 PLN
INTENSON OLEJ KOKOSOWY 250 ML

Olej kokosowy idealnie sprawdza się jako składnik orientalnych potraw. Stanowi zamiennik masła jak również margaryny w domowych wypiekach. Stosowany w kosmetyce jako naturalny środek nawilżający do twarzy, ciała i włosów.
Cena: 7,61 PLN
Szukaj