Zioła

Ziołolecznictwo to bardzo stara dziedzina wiedzy. Lecznicze właściwości ziół zostały zauważone przez ludzi bardzo szybko, a rośliny te były swego rodzaju sprzymierzeńcem w walce z wszelkiego rodzaju dolegliwościami. Tak samo dzisiaj, zioła są chętnie stosowane najczęściej w postaci naparów, jako urozmaicenie naszej codziennej diety. Na pewno każdy wie o zbawiennym działaniu mięty czy rumianku. Jednak w naszej aptece wybór najróżniejszych ziół jest o wiele większy. Warto poznawać nowe, mniej znane specyfiki o równie wspaniałych właściwościach. Trzeba wiedzieć, że zioła zażywane profilaktycznie pomagają na wiele dolegliwości i schorzeń, a także poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Długo przyjmowane pomagają na przykład usprawnić procesy trawienia. Na doraźne problemy również są doskonałym wyborem, ponieważ mogą wspomagać leczenie przeziębień czy pomóc w stanach zapalnych. Tak naprawdę możliwości ziół są ogromne i warto przekonać się samemu, jak dobry wpływ mają one na nasze zdrowie i samopoczucie.
KŁĄCZE PERZU 50 G

Preparat stosowany wspomagająco jako środek moczopędny (np. w łagodnych stanach zapalnych dróg moczowych).
Cena: 2,37 PLN
KŁĄCZE TATARAKU 50 G

Do kąpieli uspokajających i łagodzących podrażnienia skóry.
Cena: 2,49 PLN
KORA DĘBU 50 G

Produkt działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.
Cena: 3,61 PLN
KORA KRUSZYNY 50 G

Preparat zalecany w przypadku zaparć.
Cena: 2,37 PLN
KORZEŃ KOZŁKA 50 G

Produkt działa uspokajająco, ułatwia zasypianie.
Cena: 3,08 PLN
KORZEŃ LUKRECJI 50 G

Preparat zalecany w kaszlu towarzyszącym nieżytom górnych dróg oddechowych jako środek wykrztuśny oraz pomocniczo w chorobie wrzodowej żołądka.
Cena: 2,63 PLN
KORZEŃ MNISZKA 50 G

Preparat zalecany w przypadku dolegliwości układu moczowego, w schorzeniach wątroby i dróg żółciowych.
Cena: 2,96 PLN
KOSZYCZEK NAGIETKA 25 G

Produkt działa przeciwzapalnie, ułatwia gojenie. Preparat zalecany w stanach zapalnych skóry.
Cena: 3,01 PLN
KWIAT KASZTANOWCA  50 G

Poprawia krążenie obwodowe oraz ukrwienie skóry i narządów. Zewnętrznie na skórę – działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i łagodnie ściągająco. Na przewód pokarmowy – wykazuje działanie rozkurczowe, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i łagodnie zapierające.
Cena: 11,10 PLN
KWIAT LAWENDY 50 G

Wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz łagodnych dolegliwościach pokarmowych na tle nerwowym jako środek uspokajający.
Cena: 4,26 PLN
KWIAT MALWY CZARNEJ Z KIELICHEM  50 G

Środek osłaniający błony śluzowe w kaszlu, stanach zapalnych górnych dróg oddechowych oraz oparzeniach i stanach zapalnych jamy ustnej.
Cena: 13,61 PLN
Szukaj