AMOL FLAKON 250 ML

AMOL FLAKON 250 ML
Przeziębienie, bóle głowy, bóle mięśniowe, dolegliwości trawienne, złe samopoczucie.
Postać
Płyn, 250 ml.

Status
Lek.

Skład
1 g leku zawiera: mentol 17,23 mg, olejek cytronelowy 1,00 mg, olejek goździkowy 1,00 mg, olejek cynamonowy 2,40 mg, olejek cytrynowy 5,70 mg, olejek mięty pieprzowej 2,40 mg, olejek lawendowy) 2,40 mg.

Przeznaczenie
Przeziębienie, bóle głowy, bóle mięśniowe, dolegliwości trawienne, złe samopoczucie.

Przeciwwskazania
W astmie oskrzelowej i innych schorzeniach dróg oddechowych, którym towarzyszy silna nadwrażliwość dróg oddechowych, u dzieci poniżej 12 roku życia, w przypadku niedrożności dróg żółciowych, przewlekłe choroby wątroby, na uszkodzoną skórę.

Dawkowanie
Doustnie u dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia od 10 do 15 kropli preparatu z płynem lub cukrem do 3 razy dziennie. Do nacierań w formie nierozcieńczonej kilka razy dziennie w celu poprawy złego samopoczucia u dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Klienci, którzy kupili: AMOL FLAKON 250 ML, kupili również:

DOPPELHERZ AKTIV MENO 60 TABLETEK

DOPPELHERZ AKTIV MENO 60 TABLETEK

Preparat sprzyja prawidłowej mineralizacji w tkance kostnej oraz jej odbudowie i wzmocnieniu. Wspomaga procesy koncentracji i zapamiętywania oraz funkcje emocjonalne i dobre samopoczucie, a także redukuje skutki zmęczenia i stresu.
Cena: 34,75 PLN
SUPER DEO SZTYFT 50 G

SUPER DEO SZTYFT 50 G

Dla kobiet i mężczyzn. Do każdego rodzaju skóry. Pozostawiają one na powierzchni skóry cienką przeciwbakteryjną warstwę ochronną.
Cena: 17,44 PLN
CZYSTEK 60 KAPSUŁEK

CZYSTEK 60 KAPSUŁEK

Czystek jest jednym z najbogatszych źródeł polifenoli - związków fenolowych należących do grupy substancji roślinnych o działaniu antyoksydacyjnym i wspierającym układ immunologiczny człowieka.
Szukaj