ANESTELOC MAX 0,02 G 14 TABLETEK

ANESTELOC MAX 0,02 G 14 TABLETEK
Wskazaniami do stosowania leku jest krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej u dorosłych. Lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w komórkach okładzinowych żołądka.
Postać
Tabletki, 14 szt.

Status
Lek.

Skład
1 tabletka zawiera: Pantoprazolum 20 mg.

Działanie
Wskazaniami do stosowania tego leku jest krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej u dorosłych. Lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w komórkach okładzinowych żołądka.

Przeznaczenie
Lek Anesteloc Max stosuje się w leczenie łagodnych postaci refluksowego zapalenia przełyku, zapobieganie owrzodzeniom żołądka i dwunastnicy wywołanym przez stosowanie nieselektywnych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Przeciwwskazania:
Nie stosować preparatu gdy występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.
Jednoczesne podawanie z atazanawirem.
Stosowanie produktu leczniczego Anesteloc Max nie jest zalecane u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Dawkowanie
Przyjmować 1 tabletkę na dobę. Nie należy stosować dawki dobowej większej niż 20 mg.Lek należy przyjmować przez 2-3 kolejne dni. Należy zakończyć stosowanie leku po całkowitym ustąpieniu objawów. Istnieje możliwość załagodzenia objawów refluksu i zgagi już po jednym dniu stosowania leku.Bez konsultacji z lekarzem leczenie nie powinno trwać dłużej niż 4 tygodnie.
Nie należy żuć ani rozgryzać. Należy je przyjmować przed posiłkiem i popijając wodą.
Szukaj