APAP NOC 6 TABLETEK

APAP NOC 6 TABLETEK
Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy.
Postać
Tabletki, 6 szt.

Status
Lek.

Skład
1 tabletka zawiera: paracetamol 500 mg , chlorowodorek difenhydraminy 25 mg

Działanie
Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy.

Przeznaczenie
Apap noc stosuje się w krótkotrwałym leczeniu bólu w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na którykolwiek składniki leku, ciężka niewydolność nerek i wątroby, wirusowe zapalenie wątroby, stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, jaskra, wrodzony rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dawkowanie
Dorośli: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem;
Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem.

Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.

Klienci, którzy kupili: APAP NOC 6 TABLETEK, kupili również:

NASIVIN SOFT Z GLICEROLEM AEROSOL 0.05 % 10 ML

NASIVIN SOFT Z GLICEROLEM AEROSOL 0.05 % 10 ML

Obrzęk błony śluzowej nosa występujący w przebiegu ostrego nieżytu nosa, naczynioruchowego lub alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok przynosowych, zapalenia trąbki słuchowej, zapalenia ucha środkowego.
Cena: 17,51 PLN
HEPATENAL MAX 60 TABLETEK

HEPATENAL MAX 60 TABLETEK

Zawiera substancje korzystnie wpływające na kondycję wątroby obciążoną nadmiernym spożywaniem leków, używek oraz dla osób stosujących ciężkostrawną dietę i chcących oczyścić organizm z toksyn i zanieczyszczeń.
Cena: 10,54 PLN
ASPROCOL 20 TABLETEK

ASPROCOL 20 TABLETEK

Bóle o słabym lub średnim nasileniu (m.in. bóle mięśni, stawów, głowy, gorączka w przebiegu przeziębienia, infekcji wirusowych lub bakteryjnych, reumatoidalne zapalenie stawów.
Cena: 12,02 PLN
SEPTOLETE D 30 PASTYLEK

SEPTOLETE D 30 PASTYLEK

Pomocniczo w objawach stanów zapalnych spowodowanych zakażeniami bakteryjnymi jamy ustnej i gardła: ból gardła, chrypka, nieświeży oddech, zapalenie dziąseł.
Cena: 13,50 PLN
METAFEN ZATOKI 20 TABLETEK

METAFEN ZATOKI 20 TABLETEK

Zaleca się podawanie preparatu przy zapaleniu zatok objawiającym się gorączką, niedrożnością, dolegliwościami bólowymi i przekrwieniem błony śluzowej nosa.
Cena: 11,35 PLN
OLEJEK ETERYCZNY LAWENDOWY 10 ML

OLEJEK ETERYCZNY LAWENDOWY 10 ML

Ma działanie przeciwbólowe, antydepresyjne, antyseptyczne, bakteriobójcze, owadobójcze, uspakajające, kojące oraz równoważące. Stosowany pomocniczo przy oparzeniach i zranieniach przyspiesza gojenie i zapobiega powstawaniu blizn.
Cena: 10,86 PLN
Szukaj