Apteczka domowa

Apteczka domowa jest bardzo ważna i powinna się znaleźć w każdym domu aby zapewnić bezpieczeństwo naszej rodzinie i gościom, którzy nas odwiedzają. Powinna zawierać przede wszystkim środki opatrunkowe i dezynfekujące a także leki. Bardzo istotny jest właściwy sposób przechowywania apteczki oraz pilnowanie dat ważności i sprawdzanie czy zawartość nie jest przeterminowana. Apteczka powinna znajdować się w miejscu niedostępnym dla dzieci i najlepiej nie przechowywać jej w wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności (nie powinna znajdować się w kuchni ani w łazience). W tej kategorii przedstawiamy preparaty pierwszej potrzeby, które powinny się znaleźć w każdym domu, na najpopularniejsze dolegliwości i problemy takie jak: przeziębienie, dolegliwości bólowe, biegunka, zaparcia, rany i skaleczenia, katar, kaszel.
AA FARM SINIAK ŻEL KOJĄCO-PIELĘGNACYJNY 40 G

Siniak żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie. Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.
Cena: 8,64 PLN
ACC HOT 0,2 G 20 SASZETEK

Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych i ułatwia jej odkrztuszanie w zapaleniu oskrzeli związanym z przeziębieniem.Zawarta w preparacie acetylocysteina zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie.
Cena: 19,19 PLN
ACIDOLAC BABY PROSZEK 10 SASZETEK

W zaburzeniach flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.Przy biegunkach i wymiotach. W antybiotykoterapii.
Cena: 22,12 PLN
AFRIN AEROZOL 0.05% 20 ML

Leczenie i profilaktyka ostrych infekcji układu oddechowego, grypy, w przeziębieniach z towarzyszącymi bólami mięśni i dolegliwościami typu reumatycznego.
Cena: 23,85 PLN
AFRIN ND 0,05% AEROZOL 15 ML

Afrin łagodzi obrzęk błony śluzowej nosa występujący w przebiegu przeziębienia, zapalenia zatok, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa.
Cena: 25,41 PLN
AFRIN ND MENTOL 0,05% AEROZOL 15 ML

Preparat przeznaczony do leczenia objawów zatkanego nosa w przeziębieniu, katarze siennym, zapaleniu zatok.
Cena: 22,05 PLN
AGARDIN PLUS MIÓD I CYTRYNA 24 PASTYLKI

Działanie przeciwzapalne i łagodzące chrypkę. Wyciąg z mięty pieprzowej oraz mentol działa odkażająco i odświeża oddech.
Cena: 11,73 PLN
AKUTOL AEROZOL 60 ML

AKUTOL spray to plastyczny bandaż ochronny na bazie kopolimeru akrylanowego służący do szybkiego opatrzenia drobnych ran i otarć.
Cena: 17,11 PLN
ALANTAN MAŚĆ 30 G

Maść na trudno gojące się rany, oparzenia, przewlekłe stany zapalne skóry, płytkie owrzodzenia, ubytki skóry i błon śluzowych.
Cena: 8,22 PLN
ALANTAN ZASYPKA 100 G

Zasypka Alantan stosowana zapobiegawczo, chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami,otarciami i zaczerwienieniem,działa łagodząco i regenerująco na podrażniony naskórek.
Cena: 8,90 PLN
ALANTAN ZASYPKA 50 G

Zasypka Alantan stosowana zapobiegawczo, chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami,otarciami i zaczerwienieniem,działa łagodząco i regenerująco na podrażniony naskórek.
Cena: 6,00 PLN
ALEVE 0.22 G 24 TABLETKI

Lek Aleve uśmierza ból, działa przeciwzapalnie i obniża gorączkę.
Ma szybkie i długotrwałe działanie.
Cena: 24,53 PLN
Szukaj