APTEO CARE WODA MORSKA AEROZOL 30 ML

APTEO CARE WODA MORSKA  AEROZOL 30 ML
Woda morska Apteo Care jest bezpieczna dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Zawiera sol morską Gulf Stream Sea Water w raz z cennymi minerałami. Woda morska Apteo Care podawana jest w spray'u i przeznaczona do codziennej higieny i utrzymania prawidłwoych funkcji nosa.
Postać
Areozol, 30 ml.

Skład
Naturalna woda morska o zawartości 0,9% chlorku sodu, woda oczyszczona.

Działanie
Woda morska Apteo Care jest bezpieczna dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Zawiera sol morską Gulf Stream Sea Water w raz z cennymi minerałami. Woda morska Apteo Care podawana jest w spray'u i przeznaczona do codziennej higieny i utrzymania prawidłwoych funkcji nosa. Sól zawarta w w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę i przynosi ulgę śluzówce nosa, np. w czasie przeziębienia. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie.

Przeznaczenie
Codzienna higiena i oczyszczanie nosa, pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego, łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa wywołanej przez przeziębienie, katar sienny, wspomagająco po zabiegach laryngologicznych.

Dawkowanie
Zdjąć nasadkę z aplikatora, a następnie delikatnie wsunąć jego końcówkę do każdego otworu nosowego i nacisnąć na 1-2 sekundy.
Szukaj