Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry (tzw. AZS)należy do alergicznych chorób skóry, na które nie ma jeszcze lekarstwa. Można łagodzić objawy, stosując dedykowane dermokosmetyki. Choroba objawia się swędzeniem, skóra robi się sucha, z czasem w zgięciach w łokciach i pod kolanami pojawiają się czerwone grudki, które zmieniają się w ropne krostki. Choroba rozwija się najczęściej wśród niemowląt i małych dzieci o bardzo wrażliwej skórze, zdecydowanie rzadziej występuje u osób dorosłych. W poniższej podkategorii znajduje się oferta dermokosmetyków dla osób z problemem atopowego zapalenia skóry, które skutecznie łagodzą objawy choroby.
ALLERCO MYDŁO 100 G

Pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Produkt odpowiedni do stosowania od pierwszych dni życia.
Cena: 11,49 PLN
ATOPERAL BABY - KREM 50 ML

Krem uzupełniający codzienną pielęgnację skóry atopowej, wrażliwej i suchej oraz podrażnionej i nadmiernie łuszczącej się. Polecany szczególnie dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia.
Cena: 26,20 PLN
ATOPERAL BABY - SZAMPON 125 ML

Szampon Atoperal Baby przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i mycia włosów oraz wrażliwej skóry głowy dzieci i niemowląt.
Cena: 24,64 PLN
ATOPERAL BABY PLUS KROCHMAL D/KĄPIELI 250 G

Łagodzi podrażnienia skóry dziecka oraz sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka. Działa kojąco, łagodząco, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.
Cena: 28,94 PLN
ATOPERAL KREM  50 ML

Pielęgnacja delikatnej skóry atopowej, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe kosmetyki pielęgnacyjne.
Cena: 18,49 PLN
ATOPERAL ŻEL DO MYCIA CIAŁA 200 ML

Żel przeznaczony jest do mycia, pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry atopowej, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe preparaty myjące.
Cena: 20,03 PLN
DEXERYL KREM 250 ML

Krem polecany do skóry suchej i z problemami dermatologicznymi takimi jak: atopowe zapalenie skóry, rybia łuska.
Cena: 22,44 PLN
Szukaj