Bandaże

Bez wątpienia bandaż powinniśmy mieć zawsze pod ręką. Jest niezbędny w domowej apteczce, ale także w miejscu pracy czy na wycieczce. Bandaż to pierwsza pomoc, żeby opatrzyć rany, skaleczenia i otarcia. Dzięki niemu z łatwością można założyć i podtrzymać opatrunek, który złagodzi ból i rozpocznie proces gojenia się rany. Bandaże także pomagają w bardziej poważnych przypadkach, jak bandaż elastyczny, który wykorzystywany jest do powstrzymywania krwawienia. Stosowany jest również do unieruchomienia złamań, jak i innych urazów narządów ruchu. Nasza oferta to bandaże wykonane z najwyższej jakości bawełny. Gwarantuje to brak podrażnień i pełny komfort w użytkowaniu. Bawełna przede wszystkim pozwala skórze oddychać, dzięki czemu rana goi się szybko i bezpiecznie. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko bandaże, ale najwyższej jakości opaski podtrzymujące, dzięki czemu łatwiej założyć opatrunek, opaski elastyczne i kompresy z gazy. Wszystkie produkty dostępne są w różnych rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
APTEO CARE KOMPRESY JAŁOWE 7 CM X 7 CM 3 SZTUKI

Kompresy gazowe wykonane są z gazy bielonej metodą bezchlorową. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa brzegi kompresów składane są do wewnątrz, co wyklucza ryzyko wysnucia się luźnych nitek. Do stosowania bezpośrednio na ranę.
Cena: 0,94 PLN
APTEO CARE KOMPRESY Z GAZY 5 CM X 5 CM 3 SZTUKI

Kompresy gazowe wykonane są z gazy bielonej metodą bezchlorową. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa brzegi kompresów składane są do wewnątrz, co wyklucza ryzyko wysnucia się luźnych nitek.Do stosowania bezpośrednio na ranę.
Cena: 0,61 PLN
Szukaj