Bezpieczne opalanie

Latem nasza skóra wymaga ochrony przed słońcem. Promienie UVA mają szkodliwy wpływ na komórki i mogą doprowadzić do poważnych schorzeń (w tym raka skóry), których leczenie będzie długotrwałym procesem. Dlatego należy stosować odpowiednie kosmetyki zawierające filtry przeciwsłoneczne. W zależności od karnacji oraz liczby godzin spędzonych na słońcu należy dobrać preparat z odpowiednio wysoką ochroną - w naszej ofercie znajdują się kremy z SPF 25, 30, 50 oraz 50+. Wybierając się nad wodę, warto zabrać ze sobą preparat wodoodporny. Po kąpieli słonecznej należy zastosować balsam po opalaniu, który odżywi skórę i dogłębnie ją nawilży. Z kolei chcąc utrwalić opaleniznę, można zastosować suplementy diety w postaci tabletek i kapsułek zwierające beta karoten oraz witaminę E. W przypadku wystąpienia poparzeń lub uszkodzenia skóry przez działanie słońca rekomendujemy stosowanie pianek, emulsji oraz żeli wspomagających regenerację naskórka i zapobiegających nieprzyjemnemu swędzeniu oraz pieczeniu.
BETA KAROTEN NATURKAPS 30 MG 90 KAPSUŁEK

Wspomaga piękny wygląd skóry, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników,utrwala opaleniznę, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia,pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.
Cena: 8,93 PLN
BIO KAROTEN Z WITAMINĄ E 30 KAPSUŁEK

Pomaga zachować zdrową skórę, pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Cena: 29,06 PLN
ENTIL ŻEL NA OPARZENIA 30 G

Peparat przeznaczony do leczenia i łagodzenia oparzeń powierzchownych I i II stopnia (ból, zaczerwieniania i pojawianie się pęcherzy na ograniczonej powierzchni, oparzenia domowe, oparzenia słoneczne).
Cena: 16,30 PLN
IWOSTIN SOLECRIN  EMULSJA SPF 50+, 100 ML

Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, przeciwdziała fotostarzeniu skóry, chroni DNA i komórki skóry, zabezpiecza przed działaniem wolnych rodników. Zapobiega stanom zapalnym oraz powstawaniu przebarwień i uszkodzeniom skóry, wzmacnia naturalny system obrony przeciwsłonecznej.
Cena: 54,30 PLN
IWOSTIN SOLECRIN DUOPAK WODOODPORNA EMULSJA SPF50+ 100 ML

Emulsja zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB (kompleks filtrów organicznych z filtrem mineralnym). Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami i wzmacnia naturalny system ochrony przeciwsłonecznej.
Cena: 54,30 PLN
IWOSTIN SOLECRIN KREM OCHRONNY SPF 50+, 50 ML

Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej i alergicznej, z zaburzeniami pigmentacji skróy, bliznami i znamionami. Zapobiega powstawaniu fotodermatoz. Można stosować od 6 miesiąca życia.
Cena: 41,91 PLN
IWOSTIN SOLECRIN LEKKI KREM OCHRONNY SPF 30 50 ML

Krem przeznaczony jest do stosowania w przypadku cery wrażliwej i alergicznej, ze skłonnością do zaburzeń pigmentacji (bielactwo, przebarwienia skóry). Stosować w ramach ochrony przeciwsłonecznej.
Cena: 39,62 PLN
PANTHENOL AEROZOL 130 G

Wykazuje właściwości przeciwzapalne, reguluje procesy regeneracji tkanek.
Cena: 20,15 PLN
Szukaj