Brodawki i opryszczka

Opryszczka, czyli grupka małych pęcherzy występujących na wargach i wokół ust, to męczący problem dotykający wielu osób. Skóra wokół pęcherzy jest zaczerwieniona, sprawia ból, nasze samopoczucie i ogólny komfort są z tego powodu na bardzo niskim poziomie. Co najgorsze pęcherze mogą pękać. Z tego powodu uwalnia się przezroczysty płyn, z którego po kilku dniach tworzą się nowe strupy. Na szczęście nie jesteśmy na tę mękę skazani, bo są specjalne środki na opryszczkę, które łagodzą ból i niszczą pęcherze. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty skuteczne w zwalczaniu i usuwaniu opryszczek. W ofercie są też środki zwalczające brodawki. Są one naroślami na skórze, tak zwanymi kurzajkami. W odróżnieniu od opryszczki nie są zazwyczaj bolesne, lecz wyglądają nieestetycznie. Nieważne czy mamy do czynienia z opryszczką, czy brodawką, warto w takich sytuacjach skorzystać z najlepszych środków, dzięki którym zażegnamy te nieprzyjemne problemy. Bogata oferta sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.
DUOFILM PŁYN NA BRODAWKI 15 ML

Preparat działa złuszczająco, zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek. Niszczy zmienioną tkankę brodawek i hamuje nadmierne rogowacenie naskórka.
Cena: 23,51 PLN
ERAZABAN 10% KREM 2 G

Leczenie wczesnych objawów wargowych zakażeń wirusem opryszczki zwykłej (opryszczka wargowa) u pacjentów z prawidłową odpornością.
Cena: 20,73 PLN
HASCOVIR KREM 5 G

Acyklowir wykazuje silne działanie przeciw wirusowi opryszczki pospolitej.
Cena: 11,89 PLN
HERPEX KREM 5% 2 G

Lek o działaniu przeciwwirusowym, aktywny m.in. wobec wirusa opryszczki.
Cena: 10,77 PLN
LIPS 30 TABLETEK

Preparat zalecany na zajady i afty. Produkt wykazuje działanie ściągające, hamuje wzrost lub całkowicie zwalcza wiele rodzajów bakterii.
Cena: 7,51 PLN
LIPS HELP  SZTYFT 3,8 G

Produkt pielęgnuje i chroni usta w okresie występowania nawrotów opryszczki wargowej.
Cena: 8,61 PLN
LIPS HELP MAŚĆ 10 ML

Produkt zwalcza wirusa powodującego opryszczkę. Ponadto działa ściągająco, przyśpiesza regenerację naskórka i zanikanie zmian.
Cena: 11,05 PLN
LIPS MAŚĆ 5 ML

Preparat zalecany na zajady i problemy skórne. Produkt hamuje wzrost lub całkowicie zwalcza wiele rodzajów bakterii odpowiedzialnych za zmiany skórne ust, działa ściągająco i przyspiesza zanikanie zmian.
Cena: 14,29 PLN
LIPS WANILIOWY SZTYFT 3,8  G

Produkt przyspiesza regenerację i gojenie zmian skórnych ust oraz zapobiega nawrotom. Zapobiega pękaniu wysuszonych wykwitów opryszczki. Ponadto działa antybakteryjnie i przeciwświądowo pielęgnując i uelastyczniając skórę ust bez jej wysuszania.
Cena: 8,61 PLN
SCHOLL SPRAY DO USUWANIA KURZAJEK I BRODAWEK 80 ML

Produkt jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów. Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek.
Cena: 75,82 PLN
SONOL PŁYN 8 G

Preparat dzięki zawartości kwasu salicylowego, tymolu i mentolu racemicznego wspomaga proces leczenia opryszczki wargowej, zmniejszając w zauważalny sposób jej formę, wysięk i przyśpieszając gojenie.
Cena: 11,20 PLN
Szukaj