Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierz to urządzenie, które powinno znajdować się na wyposażeniu każdej osoby, która ma lub podejrzewa u siebie problemy związane z układem krążenia. Niestety, dolegliwości tej natury są coraz częstsze, a nadciśnienie stało się wręcz chorobą cywilizacyjną. Dlatego ciśnieniomierze znajdują się w coraz większej liczbie domostw.
Kontrolowanie ciśnienia to czynność, którą powinno się robić regularnie i możliwie często. Niestety, jeśli badanie to wiąże się z wizytą w przychodni, bardzo często zdarza się je zaniedbywać. Nic dziwnego - sam pomiar trwa dosłownie kilka chwil, ale by go dokonać, trzeba przebyć drogę do przychodni oraz odczekać swoje w kolejce.
Ciśnieniomierze rozwiązują te problemy i pozwalają na pomiar ciśnienia tętniczego w domowych warunkach – dokładnie wtedy, kiedy jest to konieczne. Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Niektóre z nich posiadają wiele przydatnych funkcji takich, jak np. zapamiętywanie ostatnich pomiarów, system wykrywający arytmię, itp. Dlatego zakup tego typu urządzenia jest bardzo dobrą inwestycją we własne zdrowie i bezpieczeństwo.
CIŚNIENIOMIERZ MICROLIFE BP A1 BASIC

Ciśnieniomierz Microlife to nowoczesny przyrząd medyczny, który idealnie sprawdza się do kontroli ciśnienia tętniczego w domowych warunkach. Aparat cechuje się prostą obsługą oraz wysoką dokładnością pomiarową, gdyż został zaprojektowany we współpracy z lekarzami. Urządzenie dodatkowo wyposażono w system Gentle+ oraz system PAD wykrywający arytmię.
Szukaj