Dla diabetyka

Cukrzyca objawia się także na skórze, która staje się sucha i delikatniejsza i podatna na uszkodzenia oraz zakażenia grzybicze. Najbardziej uciążliwa dla cukrzyka jest jednak nadmierna suchość skóry i swędzenie. Na szczególną uwagę zasługują emolienty, które wiążą wodę w skórze i odbudowują jej płaszcz hydrolipidowy. Po ich nałożeniu na skórze pozostaje filtr ochronny, który zapobiega odparowywaniu wody ze skóry. Cukrzycy powinni regularnie używać kremów antybakteryjnych, zapobiegających grzybicy i poceniu stóp. Podkategoria zawiera specjalistyczne kosmetyki i suplementy diety dla diabetyków, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji i ochrony.
APTEO MORWA BIAŁA 180 TABLETEK

Jako uzupełnienie codziennej diety w substancje stabilizujące poziom cukru we krwi, podczas odchudzania.
Cena: 21,47 PLN
CHOLESTEROL TEST 1 ZESTAW

Cholesterol Test pozwala na szybkie i łatwe oznaczenie poziomu cholesterolu.
Cena: 19,72 PLN
DIABETAMID 30 KAPSUŁEK

Preparat zapewnia prawidłowy poziom glukozy we krwi.
Cena: 18,18 PLN
DIABETOVIT ZIOŁA 40 G

Preparat pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci.
Cena: 7,09 PLN
EMOLIUM DIABETIX OCHRONNY ŻEL DO MYCIA 200 ML

Ochronny żel do mycia ciała i twarzy Emolium Diabetix to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków.
Cena: 31,59 PLN
EMOLIUM DIABETIX REGENERUJĄCY KREM DO STÓP 100 ML

Krem Emolium Diabetix świetnie się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.Unikalny kompleks Hydra 10 to 10 składników o działaniu nawilżającym, wśród których znajduje się między innymi mocznik oraz aloes.
Cena: 23,10 PLN
Szukaj