Dla sportowców

Każdy kto regularnie uprawia sport powinien dbać o siebie szczególnie. Zwłaszcza jeśli wysiłek fizyczny jest intensywny i obciąża cały organizm. Na rynku występuje szeroki wybór suplementów diety i preparatów, które wspierają sportowców rekreacyjnych w budowaniu formy fizycznej. Uprawiając sport warto zadbać o swoje stawy i mięśnie nie tylko po urazach, ale także zanim one wystąpią w wyniku zbyt dużych przeciążeń. Podkategoria zawiera suplementy i preparaty przydatne dla osób uprawiających sport. Przede wszystkim są to suplementy i odżywki wspomagające stawy i wydolność organizmu podczas treningów, aerozole chłodzące na urazy, żele na stłuczenia i obrzęki, a także opaski usztywniające.
A-Z TAPE 5 DYNAMICZNE WSPARCIE KARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia szyi i karku. Aplikacja taśm A-Z Tape zmniejsza ból karku, przyspiesza regenerację po wysiłku i pomaga zapobiegać powstawaniu dalszych kontuzji.
Cena: 46,62 PLN
A-Z TAPE 6 DYNAMICZNE WSPARCIE PLECÓW 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia odcinka piersiowego i lędźwiowego pleców.
Cena: 46,62 PLN
A-Z TAPE 7 DYNAMICZNE WSPARCIE RAMIENIA I BARKU 5 SZTUK

Zestaw przyciętych i gotowych do użycia taśm kinezjologicznych, zaprojektowanych w celu dynamicznego wsparcia ramion i barków. Aplikacja taśmy A-Z Tape chroni mięsień naramienny i czworoboczny oraz staw barkowy, zmniejsza uczucie bólu w przypadku ich kontuzji lub nadwyrężenia, a także pomaga zapobiegać dalszym urazom.
Cena: 46,62 PLN
AA FARM SINIAK ŻEL KOJĄCO-PIELĘGNACYJNY 40 G

Siniak żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie. Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.
Cena: 8,64 PLN
ARTHRON COMPLEX 60 TABLETEK

Suplement diety dla osób które chcą utrzymać w prawidłowym stanie narząd ruchu.
Cena: 77,04 PLN
ARTHRON COMPLEX 90 TABLETEK

Uzupełnienie codziennej diety w celu zapewnienia prawidłowej budowy i działania części chrzęstno-stawowych szkieletu kostnego.
Cena: 109,23 PLN
ARTRESAN ACTIVE KREM 75 ML

Zawarte w preparacie składniki (glukozamina, chondroityna) wykazują działanie regenerujące i kojące (salicylan metylu). Preparat pielęgnuje i przynosi relaks skórze w okolicy stawów.
Cena: 17,99 PLN
COLLAFLEX 60 KAPSUŁEK

Preparat wspomaga stawy, pomaga utrzymać prawidłową elastyczność tkanki chrzęstnej co wpływa na odpowiednią ruchomość stawów.
Cena: 44,90 PLN
ELMETACIN AEROZOL 1% 50 ML

Do objawowego,miejscowego stosowania w leczeniu bólu spowodowanego: skręceniami, zwichnięciami, stłuczeniami, stanem zapalnym tkanek miękkich.
Cena: 32,63 PLN
HEPARIN ŻEL 35 G

Stany po urazach tkanek miękkich (obrzęki, stłuczenia, krwiaki), stany po urazach sportowych (naciągnięcia mięśni, ścięgien, więzadeł, skręcenia, zwichnięcia), zakrzepowe zapalenie żył powierzchniowych.
Cena: 12,41 PLN
ICEMIX AEROZOL 400 ML

Działanie Icemix-u polega na uśmierzeniu bólu przez błyskawiczne obniżenie temperatury ciała w miejscu kontuzji. Umożliwia szybkie podjęcie dalszej aktywności ruchowej, nie dopuszczając do tworzenia się krwiaków i sińców.
Cena: 14,57 PLN
OLIMP L-KARNITYNA 500 FORTE PLUS 60 KAPSUŁEK

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i dbających o kondycję, dążących do redukcji tkanki tłuszczowej, odchudzających się.
Cena: 63,54 PLN
Szukaj