Glukometry

Glukometry to urządzenia, które są niezbędne dla wszystkich osób cierpiących na cukrzycę. Umożliwiają one bieżące kontrolowanie poziomu glukozy we krwi, a każdy diabetyk wie, jak ważne jest to, by na bieżąco sprawdzać ten wskaźnik.
Wybierając glukometr dla siebie, trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jednym z nich jest wbudowana pamięć. Dobrze, by urządzenie było w stanie zapamiętać jak największą liczbę wyników. To pozwoli na porównywanie ich na przestrzeni dłuższego czasu bez konieczności ręcznego sporządzania notatek.
Przy zakupie glukometru trzeba też zwrócić uwagę na jego wielkość. Jeśli urządzenie będziemy nosić przy sobie do pracy lub szkoły, to dobrze byłoby, żeby nie zajmowało ono zbyt dużo miejsca. Z drugiej strony większe glukometry mają na ogół czytelniejsze wyświetlacze, przez co są lepiej przystosowane do potrzeb osób starszych lub słabowidzących. Dlatego odpowiednie urządzenie warto wybrać z rozwagą.
W naszej ofercie, oprócz glukometrów, znajdziecie Państwo również najpotrzebniejsze akcesoria do tych urządzeń.
ASCENSIA MICROLET LANCETS IGŁA 200 SZTUK

Dzięki zastosowaniu lancetów Microlet z silikonową powłoką, nakłucie wymaga mniejszej siły i nie jest tak bolesne. Przeznaczone są do użytku z wszystkimi nakłuwaczami firmy Bayer.
Cena: 43,26 PLN
ASCENSIA MICROLET LANCETS IGŁA 25 SZTUK

Dzięki zastosowaniu lancetów Microlet z silikonową powłoką, nakłucie wymaga mniejszej siły i nie jest tak bolesne. Przeznaczone są do użytku z wszystkimi nakłuwaczami firmy Bayer.
Cena: 20,10 PLN
IXELL GLUKOMETR 1 ZESTAW

System monitorujący stężenie glukozy we krwi, przeznaczony do samokontroli dla pacjentów z cukrzycą, do użytku w warunkach domowych i szpitalnych.
Cena: 54,13 PLN
LANCETY DIGITEST SENSITIVE 30G IGŁA 200 SZTUK

Zaprojektowane z myślą o wykonywaniu praktycznie bezbolesnych testów. Niezbędne do pozyskania do testu na poziom glukozy optymalnej ilości krwi z palca.
Cena: 25,42 PLN
Szukaj