Herbatki

Herbata to jeden z naszych ulubionych napojów. Odkryta już pięć tysięcy lat temu w Chinach, do dzisiaj tak samo sprawia przyjemność, ale i wpływa zdrowotnie na różne dolegliwości. Na świecie istnieje wiele gatunków herbat, ale generalnie są one pochodnymi jednej rośliny. To kamelia chińska, czyli krzew herbaciany. Znanych jest pięć rodzajów herbat, czyli czarna, biała, zielona, żółta i czerwona. W naszej ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane herbatki ziołowe, które wpływają zbawiennie na nasz cały organizm. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ziół aptecznych. Wdrożenie do codziennej diety odpowiedniego rodzaju herbaty może stać się pierwszym krokiem, aby zacząć zwalczać różne dolegliwości. W naszej ofercie mamy najwyższej jakości herbatki, które pomagają na przeróżne dolegliwości, które dotykają każdego z nas. Są to więc dolegliwości takie jak złe trawienie, przeziębienie, zaparcia, stany nerwowe i napięcia. Dzięki dobraniu odpowiedniej herbatki możemy być pewni, że zmniejszymy niepokojące objawy i poczujemy się lepiej.
CARDIOSAN FIX 20 SASZETEK

Preparat przeznaczony do usprawnienia pracy serca i układu krążenia, a także do regulacji poziomu cholesterolu we krwi.
Cena: 9,93 PLN
DIABETOVIT ZIOŁA 40 G

Preparat pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci.
Cena: 7,92 PLN
FIGURA 1  ZIOŁA 20 SASZETEK

W celu usprawnienia pracy przewodu pokarmowego,w celu ułatwienia wypróżnienia.
Cena: 7,79 PLN
FIGURA DETOX  ZIOŁA 20 SASZETEK 2 G

Przeznaczona dla osób odczuwających negatywny wpływ na zanieczyszczenia środowiska, intensywnie ćwiczących,prowadzących intensywny tryb życia oraz czynnie lub biernie palących.
Cena: 12,24 PLN
FIGURA FOREVER  ZIOŁA 20 SASZETEK 2 G

Preparat przeznaczony do stosowania u osób dbających o figurę, w celu wspomagania procesu odchudzania się.
Cena: 12,24 PLN
HERBATA ZIELONA 20 SASZETEK

Liście herbaty zielonej zwiększają odporność, przyczyniają się do poprawy koncentracji. Zwiększają zdolność psychiczną i fizyczną organizmu. Dodatkowo pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi.
Cena: 6,12 PLN
HERBATKA FIX NA CHOLESTEROL ZIOŁA 20 SASZETEK

Zioła wchodzące w skład tej herbatki polecane są jako pomocne w obniżaniu poziomu cholesterolu we krwi, a przez to korzystnie działają przy profilaktyce sklerozy i miażdżycy.
Cena: 8,02 PLN
Szukaj