Higiena intymna

Niezależnie od płci higiena intymna jest bardzo ważna, zwłaszcza jednak dla kobiet, co wynika z różnic w budowie anatomicznej. Higiena intymna to wyraz troski o nasze zdrowie. Dbając o higienę intymną warto pamiętać o stosowaniu kilku zasad: należy używać preparatów dedykowanych zwłaszcza tych zawierających kwas mlekowy, zwykłe mydła nie mają właściwego pH, warto pomyśleć o bawełnianej przewiewnej bieliźnie. Podkategoria Higiena intymna zawiera preparaty, kosmetyki i suplementy diety niezbędne w utrzymaniu higieny okolic intymnych: chusteczki jednorazowe do higieny intymnej, żele pozwalające utrzymać prawidłową florę bakteryjną pochwy, tampony, żele do higieny intymnej.
ABIOFEM ŻEL 5 ML

Przywraca i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną pochwy.
Zawarty w żelu kwas mlekowy skutecznie neutralizuje krępujący nieprzyjemny zapach i przywraca prawidłowe pH pochwy.
Cena: 42,05 PLN
ALBOTHYL 0.09 G 6 GLOBULEK

Albothyl stosowany jest w miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy, nadżerki, uszkodzenia pochwy i szyjki macicy.
Cena: 38,30 PLN
AZUCALEN PŁYN 100 G

Preparat stosuje się tradycyjnie do przemywania okolicy zewnętrznych kobiecych narządów płciowych (wargi sromowe) w łagodnych stanach zapalnych. Szczególnie zalecany u kobiet w okresie pomenopauzalnym.
Cena: 15,79 PLN
CICATRIDINA  KREM 30 G

Krem polecany w przypadku ran powierzchownych i głębokich różnego pochodzenia.
Cena: 35,19 PLN
ECOVAG 10 KAPSUŁEK DOPOCHWOWYCH

Stosować w celu utrzymania lub przywrócenia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy u kobiet w wieku 18 lat i starszych.
Cena: 37,69 PLN
ELLEN TAMPONY PROBIOTYCZNE MINI 14 SZTUK

Tampony dbają o właściwą higienę miejsc intymnych oraz zapewniają niezawodną ochronę podczas menstruacji, dając poczucie komfortu każdej kobiecie.
Cena: 44,69 PLN
ELLEN TAMPONY PROBIOTYCZNE NORMAL 12 SZTUK

Tampony dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego.
Cena: 41,68 PLN
ELLEN TAMPONY PROBIOTYCZNE SUPER 8 SZTUK

Dbają o prawidłowy poziom pH pochwy oraz zapewniają utrzymanie równowagi miejsc intymnych kobiety, przez co chronią ją przed infekcjami układu moczowo-płciowego.
Cena: 38,69 PLN
FEMINUM AKTIV ŻEL 30 G

Feminum Aktiv zapobiega stanom zapalnym i sprzyja szybkiemu ustąpieniu przykrych kobiecych dolegliwości - łagodząc świąd, podrażnienia, a jednocześnie dając poczucie komfortu. Poprzez właściwości nawilżające i regenerujące skutecznie pomaga w sytuacji zaniku błony śluzowej jak też i suchości pochwy. W bezpieczny sposób zastępuje także fizjologiczne nawilżenie, ułatwia kontakty intymne.
Cena: 18,84 PLN
FEMINUM NAWILŻAJĄCY ŻEL INTYMNY DLA KOBIET 40 ML

Preparat charakteryzujący się złożonym, unikalnym składem pozwala łagodzić objawy dyskomfortu występującego w okolicach intymnych. Oddziałuje na uregulowanie pH sfer intymnych, a także przeciwdziała namnażaniu się chorobotwórczych drobnoustrojów.
Cena: 16,27 PLN
Szukaj