Higiena ucha

Zmysł słuchu zapewnia nam kontakt z otoczeniem, dlatego warto zadbać o właściwą higienę uszu, której brak może nawet powodować problemy ze słuchem. W małżowinie usznej znajdują się gruczoły produkujące woskowinę. Woskowina pełni w uchu ważne funkcje: oczyszcza, nawilża i osłania. Jednak nadmierne zaleganie woskowiny w uszach nie jest wskazane nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych (może upośledzić słuch). W poniższej podkategorii znajduje się oferta preparatów pomocnych w zachowaniu higieny ucha: krople i spraye czyszczące do uszy z woskowiny, spraye udrażniające przewody słuchowe.
ANTOTALGIN NATURAL KROPLE DO USZU 15 G

Krople Antotalgin Natural do uszu z nagietkiem przeznaczone do usuwania woskowiny usznej u dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia. Profilaktyczne stosowanie preparatu pozwala zachować odpowiednią higienę ucha.
Cena: 9,66 PLN
CERUMEX  KROPLE DO USZU 15 ML

Usuwa pozostałości woskowiny z przewodu słuchowego, jako profilaktyka zatkanego ucha. Ułatwia rozmiękanie twardych czopów woskowinowych.
Cena: 16,53 PLN
CERUMEX MD SPRAY 30 ML

Szybko eliminuje efekt zatkanego ucha i udrażnia przewód słuchowy. Niezastąpiony w higienie i profilaktyce niedosłuchu spowodowanego zalegającą woskowiną.
Cena: 27,05 PLN
CUE KROPLE DO USZU 30 ML

Preparat zmiękcza, wspomaga leczenie stanów zapalnych przewodu słuchowego zewnętrznego, takich jak: grzybica, egzema, zapalenie skóry.
Cena: 21,86 PLN
OTOVENT PRZYRZĄD 1 ZESTAW

Otovent jest urządzeniem służącym do wyrównywania ciśnienia stosowanym do łagodzenia wielu objawów związanych z ujemnym ciśnieniem panującym w uchu środkowym.
Cena: 52,57 PLN
TONE 60 TABLETEK

Pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu ucha wewnętrznego i utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
Cena: 69,54 PLN
VAXOL AEROZOL 10 ML

Spray do uszu Vaxol jest to zalecana przez Ekspertów wygodna, bezpieczna i skuteczna metoda wspomagania naturalnego procesu samooczyszczania ucha z woskowiny usznej, ochrony przed infekcjami i pielęgnacji uszu.
Cena: 29,35 PLN
VOSKOLIX SPRAY AEROZOL 30 ML

Preparat należy stosować w celu usuwania korka woskowego z uszu oraz łagodzenia podrażnień w obrębie przewodu słuchowego. Polecany osobom uprawiającym sporty wodne.
Szukaj