Kaszel

Kaszel jest odruchem obronnym naszego organizmu. Pomaga w oczyszczaniu gardła i dróg oddechowych. Bez niego każde zakrztuszenie przy obiedzie oznaczałoby zagrożenie życia. Oprócz przeziębienia ostry kaszel występuje w innych infekcjach:zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, grypa. Jest również składnikiem napadów astmy oskrzelowej. Natychmiastowej pomocy wymaga kaszel utrudniający oddychanie. W podkategorii prezentujemy ofertę syropów i tabletek na kaszel towarzyszący przeziębieniu i grypie jako jeden z popularnych objawów. Preparaty łagodzą kaszel i przyspieszają powrót do zdrowia.
ACC 200 MAX 0.2 G 20 TABLETEK

Zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie.
Cena: 14,67 PLN
ACC HOT 0,2 G 20 SASZETEK

Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych i ułatwia jej odkrztuszanie w zapaleniu oskrzeli związanym z przeziębieniem.Zawarta w preparacie acetylocysteina zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie.
Cena: 19,19 PLN
ACC MINI 0,1 G 20 TOREBEK

Rozrzedza wydzielinę dróg oddechowych i ułatwia jej odkrztuszanie w zapaleniu oskrzeli związanym z przeziębieniem.Zawarta w preparacie acetylocysteina rozrzedza wydzielinę oskrzelową, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie.
Cena: 16,54 PLN
AKRON SEPT DO SSANIA 16 TABLETEK

Akron Sept wspomaga prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych i układu odpornościowego. Polecany jest przy chrypce i suchości gardła oraz krtani.
Cena: 13,75 PLN
AKRON SEPT JUNIOR SYROP 100 ML

Syrop Akron Sept junior to preparat wpływający korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie gardła i górnych dróg oddechowych.
Cena: 12,86 PLN
ALCEP SYROP Z CEBULI 125 G

Produkt tradycyjnie stosowany w infekcjach górnych dróg oddechowych: przeziębienie, katar, kaszel, zapalenie krtani.
Cena: 7,14 PLN
AMBROSOL PLIVA SYROP 0.015/5 ML 120 ML

Ambrosol PLIVA syrop zawiera jako substancję czynną ambroksol, który wykazuje działanie wykrztuśne i rozrzedzające śluz, zmniejsza lepkość śluzu, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych, wyraźnie zmniejsza i łagodzi kaszel.
Cena: 10,64 PLN
AMBROSOL TEVA 0,015 G/5 ML SYROP 200 ML

Zwiększa ilość śluzu w drogach oddechowych, zmniejsza jego lepkość, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.
Cena: 16,11 PLN
AMBROSOL TEVA 0,03 G/5 ML SYROP 120 ML

Ambrosol PLIVA syrop zawiera jako substancję czynną ambroksol, który wykazuje działanie wykrztuśne i mukolityczne rozrzedzające śluz, zmniejsza lepkość śluzu, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych, wyraźnie zmniejsza i łagodzi kaszel.
Cena: 12,00 PLN
APIPULMOL SYROP 120 ML

Stany zapalne górnych dróg oddechowych, kaszel.
Cena: 8,46 PLN
APITUSSIC SYROP 120 ML

Apitussic jest syropem przeznaczonym dla dzieci i osób dorosłych. Pomaga w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych i kaszlu.
Cena: 6,97 PLN
Szukaj