Kosmetyki dla kobiet w ciąży

Najważniejszą rzeczą, jaką kobieta może zrobić dla swojej urody podczas ciąży jest zapobieganie rozstępom. Im szybciej zacznie się właściwa pielęgnacja skóry, tym lepsze będą efekty kuracji. Tego czy rozstępy wystąpią w czasie ciąży nie da się jednoznacznie stwierdzić dopóki się nie pojawią. Jednak prawdopodobieństwo jest duże, dlatego warto działać już przynajmniej na 3 miesiące przed planowaną ciążą. Przy wyborze preparatu na rozstępy warto kierować się kilkoma zasadami: od którego miesiąca ciąży można stosować krem, czy zawiera witaminę E, dobrze gdy w składzie zawiera także olejek ze słodkich migdałów i d-pantenol o działaniu łagodzącym. o W poniższej podkategorii można znaleźć ofertę dermokosmetyków aptecznych do pielęgnacji skóry, które nadają jej elastyczności i jędrności. To dermokosmetyki w postaci kremów lub olejków na rozstępy, które są jednym z głównych problemów skórnych w ciąży.
AA FARM OILLAN MAMA BALSAM UJĘDRNIAJĄCY 200 ML

Balsam intensywnie ujędrnia, wzmacnia i regeneruje skórę. Masło shea odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka, doskonale odżywia, natłuszcza oraz przywraca skórze aksamitną gładkość. Kompleks Hydroxyprolisilane CN stymulując mikrokrążenie, zapobiega gromadzeniu się tkanki tłuszczowej i niweluje nierówności występujące na skórze.
Cena: 26,25 PLN
BIO OIL PŁYN 125 ML

Poprawia wygląd nowych i istniejących blizn, zmniejsza możliwości wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu u nastolatków, wahań wagi oraz poprawia wygląd już istniejących rozstępów.
Cena: 56,91 PLN
BIO OIL PŁYN 60 ML

Poprawia wygląd nowych i istniejących blizn, zmniejsza możliwości wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu u nastolatków, wahań wagi oraz poprawia wygląd już istniejących rozstępów.
Cena: 34,53 PLN
PHARMACERIS M TOCOREDUCT REDUKUJE ROZSTĘPY 75 ML

Balsam skutecznie spłyca głębokość rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach, pośladkach i udach.Preparat o specjalnej formule dostosowanej do wymagań skóry kobiety w ciąży i po jej zakończeniu.
Cena: 49,71 PLN
Szukaj