Laktatory

Naturalne mleko matki jest najlepszym pokarmem dla każdego dziecka. Mamy, mimo początkowych trudności, zazwyczaj chętnie z takiego rozwiązania korzystają. A pomagają im w tym laktatory. W jaki sposób?
Laktatory okazują się być bardzo przydatne np. w przypadku nawału. Odciągnięcie nadmiernego pokarmu nie tylko przynosi ulgę, ale przede wszystkim zapobiega zatorom i stanom zapalnym, które grożą kobiecie w takiej sytuacji. W tego typu okolicznościach najlepiej sprawdzają się małe, tanie i poręczne laktatory ręczne. Przeznaczone są przede wszystkim do użytku okazjonalnego.
Niektóre mamy muszą jednak odciągać pokarm regularnie. Jest tak np. w przypadku kobiet, które wróciły do pracy, ale nie chcą, by ich dziecko było karmione sztucznym pożywieniem. Dzięki laktatorom mogą one ściągnąć i przechować swój pokarm. Dzięki temu dziecko będzie nim karmione nawet pod nieobecność matki. To rozwiązanie jest bardzo dobre nie tylko przy szybkim powrocie do pracy, ale także przy dłuższej nieobecności w domu np. z powodu wyjazdu lub pobytu w szpitalu. Przy odciąganiu pokarmu na większą skalę najlepiej sprawdzają się laktatory elektryczne.
ODCIĄGACZ POKARMU RĘCZNY 1 ZESTAW

Ten ręczny odciągacz pokarmu wyposażony jest w trójstopniową regulację siły ssania. Prawidłowe odciągnie mleka chroni przed zastojami i zapaleniem piersi.
Szukaj