Męskie problemy

W tej podkategorii znajdują się popularne preparaty i suplementy diety na męskie problemy: prostata, problemy z erekcją (impotencja), męskie przekwitanie (andropauza). Tak zwane "męskie problemy" mogą dotyczyć mężczyzn w różnym wieku i traktowane są niestety jako problemy wstydliwe. Dlatego mężczyźni rzadko udają się do lekarza lub radzą się farmaceuty w aptece. Tymczasem np. zaburzenia erekcji mogą być dysfunkcją przejściową wynikającą ze zwiększonego stresu, zbyt szybkiego stylu życia, ale także objawem choroby układu krążenia. Męskie przekwitanie to również temat tabu, a istnieją na rynku dobre suplementy diety, które pozwalają mężczyznom lepiej radzić sobie w tym przełomowym momencie ich życia. W poniższej kategorii znajdują się suplementy diety, które zawierają witaminy, minerały oraz inne substancje aktywne, które pomagają w zaburzeniach erekcji, prostacie oraz wspierają mężczyznę przy zmianach hormonalnych.
BRAVERAN 8 TABLETEK

Preparat pobudza wytwarzanie testosteronu i dodaje energii oraz wspomaga regenerację organizmu, zwiększa wydolność psychofizyczną oraz stymuluje popęd seksualny.
Cena: 34,88 PLN
LIDERIN 6 TABLETEK

Usprawni intensywność doznań podczas stosunku seksualnego oraz poprawi jego jakość. Podnosi sprawność seksualną, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.
Cena: 53,46 PLN
OLIMP EREKTON 30 KAPSUŁEK

Preparat przeznaczony jako suplement diety do stosowania przez mężczyzn w celu utrzymania i podniesienia sprawności fizycznej i seksualnej.
Cena: 56,80 PLN
PERMEN 30 TABLETEK

Permen to preparat sprzyjający utrzymywaniu sprawności seksualnej.
Cena: 88,26 PLN
PERMEN KING 30 TABLETEK

Preparat Permen King dedykowany jest mężczyznom, którzy chcą w naturalny sposób poprawić swoją sprawność seksualną, wzmocnić libido oraz siłę erekcji, a także zwiększyć wydolność psychofizyczną organizmu.
Cena: 102,90 PLN
PERMEN SEX APPETITE 30 TABLETEK

Szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej lub obniżone libido. Produkt przeznaczony dla mężczyzn do regularnego stosowania.
Cena: 103,53 PLN
PRO MEN 30 DWUFAZOWYCH KAPSUŁEK

Polecany mężczyznom starającym się o dziecko, mężczyznom z obniżonymi parametrami nasienia oraz jako przygotowanie do wspomaganego zapłodnienia.
Cena: 51,59 PLN
PROSTACEUM 30 TABLETEK

Produkt wspiera prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz wspomaga właściwy proces oddawania moczu u mężczyzn.
Cena: 34,55 PLN
PROSTACEUM 60 TABLETEK

Produkt wspiera prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz wspomaga właściwy proces oddawania moczu u mężczyzn.
Cena: 57,33 PLN
Szukaj