Na gardło

Ból gardła świadczy najczęściej o infekcji górnych dróg oddechowych. W większości przypadków zapalenie gardła wywołane jest wirusami, rzadziej bakteriami. Jeśli ból gardła przedłuża się i towarzyszy mu chrypka i ból przy przełykaniu, konieczny jest kontakt z lekarzem. W podkategorii prezentujemy ofertę tabletek, pastylek na gardło. Ból i drapanie w gardle towarzyszy przeziębieniu i grypie jako jeden z popularnych objawów. Preparaty łagodzą kaszel i ból gardła i przyspieszają powrót do zdrowia.
AGARDIN PLUS MIÓD I CYTRYNA 24 PASTYLKI

Działanie przeciwzapalne i łagodzące chrypkę. Wyciąg z mięty pieprzowej oraz mentol działa odkażająco i odświeża oddech.
Cena: 11,73 PLN
APTEO PLUS GARDŁO MIÓD - CYTRYNA 16 PASTYLEK

Kompleksowy zestaw składników wspierających funkcjonowanie gardła.
Lipa, prawoślaz i mentol wykazują korzystny wpływ na funkcjonowanie gardła.
Cena: 9,89 PLN
APTEO PLUS GARDŁO SZAŁWIA - TYMIANEK 16 PASTYLEK

Szałwia, tymianek, prawoślaz i olejek eukaliptusowy wykazują korzystny wpływ na gardło. Wspomagają również prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych.
Cena: 9,18 PLN
CHLORCHINALDIN 20 TABLETEK DO SSANIA

Tabletki stosowane w bakteryjnych zakażeniach jamy ustnej i dziąseł, pleśniawkach oraz w grzybiczych zakażeniach jamy ustnej i gardła po leczeniu antybiotykami.
Cena: 10,48 PLN
CHOLINEX BEZ CUKRU 0,15 G 16 PASTYLEK

Preparat działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza obrzęk, przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz zwiększa wydzielanie śliny.
Cena: 14,72 PLN
CHOLINEX JUNIOR 8 PASTYLEK

Preparat działa nawilżająco, tonizująco i osłaniająco na błony śluzowe jamy ustnej, gardła i krtani.
Cena: 11,75 PLN
CHOLINEX PASTYLKI 24 PASTYLKI

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz zwiększa wydzielanie śliny.
Cena: 14,36 PLN
CHOLINEX PASTYLKI DO SSANIA 16 SZTUK

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i bakteriobójczo. Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła.
Cena: 12,33 PLN
Szukaj