Ona i on

Naukowcy od kilku lat prowadzą badania co wpływa na poziom libido. Badania wykazały, że korzystnie wpływa ciemna czekolada, która podwyższa poziom dopaminy. Kieliszek czerwonego wina również przysłuży się pożądaniu seksualnemu, gdyż rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa dopływ krwi do obszarów pobudzenia. Jednak należy pamiętać, że zbyt duża dawka alkoholu ma działanie odwrotne. W podkategorii Ona i on znajduje się oferta preparatów wspomagających życie seksualne kobiet i mężczyzn: suplementy diety poprawiające libido, suplementy na męską potencję, żele intymne i do masażu erotycznego.
APTEO PLUS PROSTATA 30 KAPSUŁEK

Preparat zawiera olej z pestek dyni, wyciąg z owoców palmy sabałowej, kwasy tłuszczowe omega-3, cynk i selen. Olej z pestek dyni korzystnie wpływa na pracę pęcherza moczowego i gruczołu krokowego / prostaty.
Cena: 17,11 PLN
BAIFEM K ŻEL 40 G

Żel jest polecany w okresie podwyższonego ryzyka infekcji zewnętrznych narządów rodnych oraz w sytuacjach sprzyjających podrażnieniom oraz otarcia ud u osób otyłych, zapobiegawczo u osób uprawiających sport.
Cena: 11,10 PLN
BRAVERAN 8 TABLETEK

Preparat pobudza wytwarzanie testosteronu i dodaje energii oraz wspomaga regenerację organizmu, zwiększa wydolność psychofizyczną oraz stymuluje popęd seksualny.
Cena: 34,88 PLN
CYCLODYNON 30 TABLETEK

Preparat przeznaczony jest do łagodzenia objawów przedmenstruacyjnych (tzw. zespołu napięcia przedmiesiączkowego).
Cena: 42,76 PLN
DAKOLEN 40 TABLETEK

Dla kobiet w celu poprawy jędrności biustu.
Cena: 108,35 PLN
DATONG AEROZOL 20 ML

Eliminuje chrapanie. Poprawia jakość oddychania w czasie snu. Podnosi komfort snu. Daje poczucie rześkości po przebudzeniu.
Cena: 47,87 PLN
DUREX PLAY 2W1 LOVERS CONNECT 120 ML

Preparaty zmniejszą suchość pochwy i uczucie dyskomfortu. Dostarczają zmysłowych doznań obojgu partnerom.
Cena: 62,82 PLN
Szukaj