Pielęgnacja skóry i włosów

Każdego dnia chcemy wyglądać dobrze, mieć zdrową skórę i silne, mocne włosy. Czasami jest to niemożliwe, ponieważ niższa odporność sprawia, że nasze ciało nie prezentuje się tak, jakbyśmy chcieli. W taki sytuacjach pielęgnacja skóry i pielęgnacja włosów jest niezbędna, by zachować jak najlepszy wygląd. Pomocne są w tym dermokosmetyki. Są to kosmetyki przeznaczone dla wszystkich - kobiet i mężczyzn, dla osób zdrowych, jak i z chorobami skóry. Powstają one z myślą o dokładnie określonych typach skóry, ale i pod kątem występujących dolegliwości. Jak wspomnieliśmy, są przeznaczone dla osób bez dolegliwości, czyli można wykorzystywać je w celach kosmetycznych, jak i osób, które mają problemy zdrowotne, wtedy wspomagają leczenie chorób skóry. Posiadają składniki, które działają łagodząco i leczniczo. W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele preparatów, które pomagają zachować zdrowie, piękne włosy, skórę i paznokcie. Są preparaty, które będą pomocne w przypadku wypadania włosów, łamaniu się paznokci i problemów skórnych.
ABE PŁYN NA ODCISKI 8 G

Zawarte w płynie substancje działają przeciwgnilnie, bakteriobójczo, antyseptycznie oraz natłuszczająco.
Cena: 7,94 PLN
ACERIN ANTYPERSPIRANT FORTE  AEROZOL 100 ML

Hamuje wydzielanie potu, utrzymując stopy suche i świeże przez długi czas. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Działa antybakteryjnie.
Cena: 12,46 PLN
ACERIN COOL FRESH CHŁODZĄCY SPRAY 150 ML

Poprawia ukrwienie, zmniejsza obrzęki i przynosi ulgę dla zmęczonych nóg. Zawarty w preparacie mentol przyjemnie chłodzi oraz przywraca stopom i nogom uczucie lekkości i świeżości.
Cena: 12,46 PLN
ACERIN DEZODORANT DO STÓP ANTYPERSPIRANT 150 ML

Zapobiega poceniu się stóp. Likwiduje nieprzyjemny zapach. Działa antybakteryjnie. Utrzymuje stopy suche i świeże przez długi czas. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Cena: 15,40 PLN
Szukaj