Filtr:
Postać: krem

Postać: krem

AA FARM OILLAN BALANCE HYDRO-AKTYWNY KREM DO TWARZY 50 ML

Przeznaczony do cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 26,25 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE MULTI-LIPIDOWY KREM DO TWARZY 40 ML

Przeznaczony do cery bardzo suchej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, wyprysk) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej (peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa).
Cena: 26,25 PLN
ACERIN INTENSIVE KREM Z WOSKIEM 75 ML

Łagodzi szorstkość oraz podrażnienia skóry. Wpływa na jej elastyczność i odporność na pękanie. Nawilża i uelastycznia zgrubiałe warstwy naskórka. Regeneruje i przyśpiesza gojenie pęknięć skóry. 
Cena: 9,58 PLN
ACERIN KREM DO STÓP INTENSIVE 75 ML

Doskonale nawilża i łagodzi podrażnioną skórę. Zapobiega rogowaceniu naskórka. Regeneruje i przyspiesza gojenie pęknięć skórnych.
Cena: 9,58 PLN
ACERIN LAVENDI KREM NA PĘKAJACE PIĘTY 75 ML

Doskonale regeneruje, zmiękcza skórę i przyspiesza gojenie się pęknięć skórnych.Przyspiesza powstawanie nowej tkanki po otarciach i pęknięciach, poprawia elastyczność skóry.
Cena: 9,58 PLN
ACNEFAN  KREM 25 ML

Pielęgnuje skórę mieszaną i tłustą, zwłaszcza z tendencją do trądziku lub z objawami trądziku.
Cena: 12,07 PLN
Szukaj