Filtr:
Postać: żel

Postać: żel

AA FARM OILLAN BALANCE ŻEL MICELARNY DO MYCIA TWARZY 150 ML

Przeznaczony dla cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 22,70 PLN
AA FARM SINIAK ŻEL KOJĄCO-PIELĘGNACYJNY 40 G

Siniak żel jest preparatem do stosowania na skórę. Dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza wchłanianie siniaków i zmniejsza obrzęk, który powstał po urazie. Preparat pomaga zmniejszyć skutki stłuczenia.
Cena: 8,64 PLN
ABIOFEM ŻEL 5 ML

Przywraca i utrzymuje prawidłową florę bakteryjną pochwy.
Zawarty w żelu kwas mlekowy skutecznie neutralizuje krępujący nieprzyjemny zapach i przywraca prawidłowe pH pochwy.
Cena: 42,05 PLN
AESCIN ŻEL 40 G

Lek o działaniu przeciwobrzękowym, przeciwzapalnym i chroniącym naczynia żylne. Stosowany w zapobieganiu i leczeniu obrzęków, krwiaków pourazowych, i pooperacyjnych, zaburzeniach krążenia żylnego w kończynach dolnych, żylakach kończyn dolnych.
Cena: 19,51 PLN
AKNEROXID 10% ŻEL 50G

AKNEROXID hamuje rozwój bakterii uważanych za jedną z przyczyn trądziku pospolitego.
Cena: 27,62 PLN
AKNEROXID ŻEL 5 % 50 G

Akneroxid hamuje rozwój bakterii uważanych za jedną z przyczyn trądziku pospolitego.
Cena: 24,86 PLN
ALTACET ŻEL 1% 75 G

Do stosowania miejscowego na skórę w stłuczeniach, obrzękach stawowych pourazowych i spowodowanych oparzeniami pierwszego stopnia.
Cena: 16,70 PLN
ALTAZIAJA 1% ŻEL 75 G

Lek łagodzi ból w obrębie ogniska zapalnego (urazy, stłuczenia), ponadto dzięki zawartości mentolu ma działanie ochładzające.
Cena: 6,20 PLN
APTEO CARE ŻEL NA BLIZNY ŻEL 15 G

Żel na blizny APTEO CARE najlepiej stosować na świeże blizny. Stosować na nieuszkodzoną skórę. Wyrób przeznaczony do użytku zewnętrznego.
Cena: 22,96 PLN
ARNIGEL  ŻEL 45 G

Preparat można stosować przy niewielkich urazach (siniaki, stłuczenia) oraz w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.
Cena: 14,21 PLN
ATOPERAL ŻEL DO MYCIA CIAŁA 200 ML

Żel przeznaczony jest do mycia, pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry atopowej, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe preparaty myjące.
Cena: 20,03 PLN
Szukaj