Preparaty przeciwłupieżowe

Włosy wymagają wyjątkowej pielęgnacji, aby były piękne i lśniące. Istotne jest dbanie o skórę głowy, która każdego dnia narażona jest na przesuszenie. Jej zły stan może objawiać się łupieżem suchym lub tłustym. Na każdą z tych dolegliwości rekomendowane są inne kosmetyki, znajdujące się w naszej ofercie. Odżywki i szampony przeciwłupieżowe delikatnie oczyszczają skórę głowy, a następnie oddziałują na przyczynę powstawania łupieżu, skutecznie ją likwidując. Sięgając po sprawdzone preparaty, w których składzie znajdują się składniki aktywne, można wyeliminować zarówno objawy, jak i czynniki powodujące jego powstanie. Regularne stosowanie szamponów i odzywek zapobiega nawrotom łupieżu, dzięki czemu włosy rzadziej się przetłuszczają, są lekkie, puszyste, a skóra głowy oczyszczona oraz dogłębnie nawilżona. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki przeznaczone do przeprowadzenia kilkutygodniowej terapii przeciwłupieżowej oraz preparaty, które można stosować do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów.
DERMENA PLUS  SZAMPON 200 ML

Specjalnie opracowana formuła szamponu powoduje szybkie ustępowanie objawów łupieżu i równocześnie hamuje wypadanie włosów. Preparat likwiduje świąd owłosionej skóry głowy i utrzymuje ją w dobrej kondycji, przywracając jej naturalną równowagę.
Cena: 26,17 PLN
DERMENA PLUS SZAMPON 7 SASZETEK 7 ML

Specjalnie opracowana formuła szamponu powoduje szybkie ustępowanie objawów łupieżu i równocześnie hamuje wypadanie włosów. Preparat likwiduje świąd owłosionej skóry głowy i utrzymuje ją w dobrej kondycji, przywracając jej naturalną równowagę.
Cena: 15,30 PLN
HEALING SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY 200 ML

Przeznaczony jest do stosowania w przypadku łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Może być stosowany do każdego rodzaju włosów.
Cena: 15,19 PLN
NOELL 2% SZAMPON 100 ML

Szampon przeznaczony jest do leczenia łupieżu pstrego oraz łojotokowego zapalenia skóry.
Cena: 25,83 PLN
PHARMACERIS H  PURIN SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY 250 ML

Pielęgnacja skóry głowy u osób cierpiących na tzw. łupież mokry, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczycę, świąd skóry. Może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej.
Cena: 34,39 PLN
PIROLAM  SZAMPON 6 TOREBEK 6 ML

Pirolam szampon jest wysokiej jakości produktem do pielęgnacji włosów, zawierającym składniki o udokumentowanym działaniu przeciwłupiezowym oraz doskonale poprawiającym kondycję włosów i skóry głowy.
Cena: 17,99 PLN
PIROLAM SZAMPON 60 ML

Szampon polecany jest osobom dorosłym, które mają problemy z nawracającym się łupieżem.
Cena: 27,50 PLN
SALICYLOL 5% OLIWA 100 G

Preparat zalecany w różnego rodzaju łuszczycach owłosionej skóry głowy, w złuszczaniu łuszczycowatym, łupieżu skóry głowy, łojotokowym zapaleniu owłosionej skóry głowy oraz w łupieżu azbestowym.
Cena: 13,40 PLN
SEBIPROX SZAMPON 60 ML

Produkt przeznaczony jest do stosowania w przypadku łupieżu owłosionej skóry głowy.
Cena: 29,73 PLN
Szukaj