Problemy skórne

Problemy skórne mogą być niezwykle uciążliwe i powodować dyskomfort. W przypadku wystąpienia zmian skórnych, wyprysków lub krost, konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty lub dermatologa, który zdiagnozuje problem oraz określi jego przyczynę, dobierając odpowiednie preparaty lecznicze. Nasza apteka posiada szeroką ofertę produktów pomagających odzyskać dobrą kondycję skóry i zapobiegających nawrotom nieprzyjemnych problemów. Polecamy preparaty do walki z trądzikiem m.in. kremy do skóry trądzikowej i tłustej, suplementy diety, których skład zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, płyny, toniki i żele przeciwtrądzikowe. Powodem problemów skórnych może być również nadmierne działanie promieni UVA i UVB. W takim przypadku konieczne jest zastosowanie maści na oparzenia słoneczne lub proszku na podrażnienia skóry. W naszej ofercie znajdują się także kremy przyspieszające gojenie ran, maści łagodzące objawy zapalenia skóry oraz płyny przeciwgrzybicze i antybakteryjne, które można stosować podczas codziennej pielęgnacji.
ACIDUM BORICUM PROSZEK 10 G

Stany zapalne skóry i zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, wyprysk, oparzenia, stłuczenia, obrzęki, powierzchowne uszkodzenia naskórka.
Cena: 2,94 PLN
ACIDUM BORICUM PROSZEK 30 G

Stany zapalne skóry i zewnętrznych narządów moczowo-płciowych, wyprysk,oparzenia, stłuczenia, obrzęki,powierzchniowe uszkodzenia naskórka.
Cena: 4,85 PLN
ACIFUNGIN FORTE PŁYN 30 ML

Środek złożony o miejscowym działaniu antyseptycznym. Działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, także działa przeciwzapalne, ściągająco, przeciwwysiękowo i keratolitycznie.
Cena: 11,41 PLN
ACIFUNGIN MITTE PŁYN 30 ML

Łagodne stany grzybicze skóry - grzybica międzypalcowa i potnicowa, grzybica pachwin, grzybica skóry gładkiej.
Cena: 9,70 PLN
ACNEFAN  KREM 25 ML

Pielęgnuje skórę mieszaną i tłustą, zwłaszcza z tendencją do trądziku lub z objawami trądziku.
Cena: 12,39 PLN
ACNEX 120 KAPSUŁEK

Dla osób z trądzikiem jako uzupełnienie diety w korzystne dla przeciwdziałania trądzikowi składniki.
Cena: 20,29 PLN
ACNOSAN T PŁYN 80 G

Do trądziku pospolitego, skupionego, krostkowego, łupieżu łojotokowego tłustego i suchego, zapaleniu mieszków włosowych.
Cena: 10,10 PLN
AKNEROXID 10% ŻEL 50G

AKNEROXID hamuje rozwój bakterii uważanych za jedną z przyczyn trądziku pospolitego.
Cena: 27,55 PLN
AKNEROXID ŻEL 5 % 50 G

Akneroxid hamuje rozwój bakterii uważanych za jedną z przyczyn trądziku pospolitego.
Cena: 24,80 PLN
ALANTAN MAŚĆ 30 G

Maść na trudno gojące się rany, oparzenia, przewlekłe stany zapalne skóry, płytkie owrzodzenia, ubytki skóry i błon śluzowych.
Cena: 8,22 PLN
Szukaj