Producent: ADAMED

ANESTELOC MAX 0,02 G 14 TABLETEK

Wskazaniami do stosowania leku jest krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej u dorosłych. Lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w komórkach okładzinowych żołądka.
Cena: 3,07 PLN
ATOPERAL BABY - KREM 50 ML

Krem uzupełniający codzienną pielęgnację skóry atopowej, wrażliwej i suchej oraz podrażnionej i nadmiernie łuszczącej się. Polecany szczególnie dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia.
Cena: 26,20 PLN
ATOPERAL BABY - SZAMPON 125 ML

Szampon Atoperal Baby przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i mycia włosów oraz wrażliwej skóry głowy dzieci i niemowląt.
Cena: 24,64 PLN
ATOPERAL BABY PLUS KROCHMAL D/KĄPIELI 125 G

Łagodzi podrażnienia skóry dziecka oraz sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka. Działa kojąco, łagodząco, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.
Cena: 18,67 PLN
ATOPERAL BABY PLUS KROCHMAL D/KĄPIELI 250 G

Łagodzi podrażnienia skóry dziecka oraz sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka. Działa kojąco, łagodząco, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.
Cena: 28,94 PLN
ATOPERAL KREM  50 ML

Pielęgnacja delikatnej skóry atopowej, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe kosmetyki pielęgnacyjne.
Cena: 18,49 PLN
ATOPERAL ŻEL DO MYCIA CIAŁA 200 ML

Żel przeznaczony jest do mycia, pielęgnacji i ochrony delikatnej skóry atopowej, czyli skóry suchej, nadmiernie łuszczącej się, skłonnej do podrażnień, wykazującej niską tolerancję na standardowe preparaty myjące.
Cena: 20,03 PLN
LINOEPAROL SENSITIVE KREM 30 ML

Polecany jest do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej i łuszczącej się skóry oraz skłonnej do występowania podrażnień i alergii. Preparat pomocny w pielęgnacji skóry atopowej.
Cena: 10,27 PLN
LUTEZAN 30 KAPSUŁEK

Produkt wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.
Cena: 25,30 PLN
Szukaj