Produkty dla dzieci

Bez wątpienia, najlepsze dla dziecka jest mleko matki, więc warto karmić je piersią. Najkorzystniej podawać maluszkowi wyłącznie pierś przez pierwsze półrocze. Po tym powoli, acz systematycznie warto wprowadzać nowe pokarmy, ale jednocześnie nie powinniśmy zapominać o karmieniu piersią. Niestety, może się zdarzyć jednak, że z różnych powodów nie możemy tego robić. W takiej sytuacji musimy wybrać specjalne mleko dla niemowląt. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z pediatrą, który podpowie czy nasze dziecko może pić mleko modyfikowane, czy może jest alergikiem i powinien dostać mieszankę leczniczą. W ofercie naszej apteki znajdą Państwo najwyższej jakości mleko dla niemowląt - bardzo odżywcze, wspomagające naturalny rozwój dziecka. Ponadto w ofercie mamy bardzo pomocne preparaty dla dzieci. Są więc akcesoria niezbędne dla niemowląt i dzieci jak syropy na kaszel, pastylki na gardło czy żele na ząbkowanie. Oferujemy jednocześnie buteleczki i smoczki, gryzaki, preparaty witaminowe, pasty i szczoteczki dla dzieci.
AA FARM OILLAN MYDŁO NATŁUSZCZAJĄCE 100 G

Skutecznie oczyszcza podrażnioną, suchą oraz łuszczącą się skórę niemowląt, dzieci i dorosłych, przywracając jej miękkość i gładkość. Formuła ochronna doskonale natłuszcza oraz nawilża skórę i niweluje uczucie suchości.
Cena: 8,90 PLN
APTEO CARE ZASYPKA DLA DZIECI  PROSZEK 100 G

Chroni wrażliwą skórę przed otarciami i odparzeniami. Wchłania nadmiar wilgoci, zapobiega odparzeniom, a zawarty tlenek cynku działa osuszająco, łagodzi i koi podrażnienia.
Cena: 7,84 PLN
APTEO PROBIOTYK W KROPLACH 10 ML

Produkt zalecany do postępowania dietetycznego dla dzieci od 5 miesiąca życia w profilaktyce biegunki, podczas biegunki oraz w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej.
Cena: 21,10 PLN
AVENT SILIKONOWE OSŁONKI NA PIERSI 2 SZTUKI

Bardzo miękkie, silikonowe osłonki piersi Philips Avent pozwalają chronić popękane i podrażnione brodawki sutkowe podczas karmienia piersią.
Cena: 49,82 PLN
AVENT SILIKONOWE OSŁONKI NORMALNE 2 SZTUKI

Osłonki piersi wykonane z bardzo miękkiego silikonu bez zapachu ani smaku chronią brodawki sutkowe przed podrażnieniem i pękaniem podczas karmienia piersią.
Cena: 43,51 PLN
AVENT SMOCZEK SILIKONOWY POWYŻEJ 1 MIESIĄCA 2 SZTUKI

Smoczki AVENT mają specjalnie zaprojektowany szeroki kształt tak by dziecko było zmuszone do szerokiego otwierania ust podczas karmienia i do dosłownego zamykania smoczka w ustach.
Cena: 31,55 PLN
BEBIKO SPECIALS AR PROSZEK OD URODZENIA 350 G

To środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego odpowiedni dla Twojego dziecka w przypadku, gdy cierpi ono z powodu ulewań, a Ty nie możesz karmić piersią.
Cena: 39,53 PLN
BEBILON 1 MLEKO BEZGLUTENOWE 350 G

Bebilon 1 jest pełnowartościowym mlekiem początkowym w proszku przeznaczonym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.
Cena: 30,33 PLN
BEBILON AR OD URODZENIA PROSZEK 400 G

Modyfikowane mleko w proszku przeznaczone dla niemowląt od 2. miesiąca życia, z tendencją do ulewań po posiłkach.
Cena: 51,56 PLN
Szukaj