Przebarwienia

Przebarwienia skóry, polegają na zaburzeniu prawidłowego koloru skóry. Najczęściej są to ciemniejsze plamki, piegi, znamiona, nabyte lub spowodowane szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Dzięki aktywnym składnikom zawartym w dermokosmetykach aptecznych można skutecznie rozjaśnić skórę i poprawić jej wygląd. Rozjaśnienie przebarwień jest możliwe, jednak należy pamiętać, że kuracja wymaga cierpliwości gdyż efekty pojawiają się po kilku tygodniach. Bardzo ważne by w czasie kuracji nie wystawiać skóry na działanie promieniowania UV, gdyż dermokosmetyki wybielające uwrażliwiają skórę na słońce. Dlatego w czasie ich stosowania nie należy zażywać kąpieli słonecznych, a na pewno warto używać kremów na dzień z wysokim filtrem UV.
IWOSTIN LUCIDIN KREM SPF 50+ NA PRZEBARWIENIA 40 ML

Skutecznie wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia, działając bezpośrednio na przyczynę ich powstawania. Dzięki bardzo wysokiej ochronie UV zmiejsza ryzyko powstania nowych przebarwień oraz spowalnia rozwój zmian pigmentacyjnych. Działa kojąco i łagodząco, dzięki czemu jest odpowiedni do stosowania po zabiegach dermatologicznych.
Cena: 42,80 PLN
ZIAJA MED SPF50+ TONUJĄCY KREM DO TWARZY 50 ML

Zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zapobiega podrażnieniom słonecznym. Chroni naskórkowe zmiany barwnikowe – znamiona i pieprzyki.
Szukaj