Skóra dojrzała, kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Wraz z wiekiem skóra staje się mniej jędrna i sprężysta za co odpowiadają słabsze włókna kolagenowe w skórze. Proces starzenia jest nieuchronny, ale można go skutecznie opóźnić używając odpowiednich kosmetyków i dermokosmetyków. Dzięki właściwej pielęgnacji skóry zmarszczki ulegają spłyceniu, stają się mniej widoczne a skóra wygląda o wiele młodziej. Skuteczność kremów przeciwzmarszczkowych w dużej merze zależy od substancji aktywnych, które zawierają. Do najpopularniejszych składników kremów, które spłycają lub wyrównują zmarszczki należą: retinol (rodzaj witaminy A), koenzym Q10, ekstrakty z zielonej herbaty (zawierają antyoksydanty opóźniające proces starzenia komórek), kwas hialuronowy, peptydy (białka). W opóźnianiu procesów starzenia się skóry bardzo ważne jest nawilżanie skóry, skóra wysuszona jest bardziej podatna na zmarszczki niż skóra dobrze i głęboko nawilżona.
CERA+ANTIAGING KREM NA DZIEŃ 50+ 50 ML

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dla skóry 50+ z oznakami przesuszenia i spadkiem napięcia.
Cena: 24,74 PLN
CERA+ANTIAGING KREM NA DZIEŃ 60+  50 ML

Krem przeznaczony do pielegnacji skóry twarzy szyi i dekoltu po 60 roku życia ze znacznymi oznakami przesuszenia i silnym spadkiem napięcia. Doskonały pod makijaż.
Cena: 27,57 PLN
CERA+ANTIAGING KREM NA NOC 50+ 50 ML

Krem przeznaczony do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dla skóry 50+ z uwzględnieniem szczególnych wymagań cery suchej.
Cena: 24,74 PLN
Szukaj