Skóra sucha i wrażliwa

Cera sucha to jeden z popularniejszych problemów skórnych. Skóra wysuszona wymaga szczególnej uwagi i właściwych zabiegów pielęgnacyjnych. Powinna być właściwie nawilżana kremami tłustymi o bogatej konsystencji. Cera sucha sprzyja również powstawaniu zmarszczek i pękających naczynek. Cera wysusza się także w wyniku stosowania niewłaściwych kosmetyków, zwłaszcza w intensywnej kuracji przeciwtrądzikowej, która wysusza skórę. Odwodniona skóra wolniej się regeneruje. Skórę suchą należy szczególnie chronić przed czynnikami zewnętrznymi: słońce, mróz, mydło, woda z chlorem, zanieczyszczenie powietrza. Warto od czasu do czasu pomyśleć o odżywczych maseczkach na twarz, które głęboko nawilżają skórę. W podkategorii znajduje się oferta kosmetyków i dermokosmetyków, które właściwie nawilżają, natłuszczają skórę i pomagają pielęgnować suchą i bardzo suchą skórę.
AA FARM OILLAN - MED EMULSJA NATŁUSZCZAJĄCA DO KĄPIELI 400 ML

Polecana do łagodzenia stanu podrażnionej, suchej, swędzącej i łuszczącej się skóry, a także do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Emulsję stosuje się najczęściej jako dodatek do kąpieli, może być również stosowana miejscowo, bezpośrednio na zwilżoną skórę.
Cena: 41,61 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE HYDRO-AKTYWNY KREM DO TWARZY 50 ML

Przeznaczony do cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 26,25 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE KREMOWA EMULSJA DO MYCIA TWARZY 150 ML

Przeznaczona dla cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 8,90 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE MULTI-LIPIDOWY KREM DO TWARZY 40 ML

Przeznaczony do cery bardzo suchej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, wyprysk) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej (peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa).
Cena: 26,25 PLN
AA FARM OILLAN BALANCE ŻEL MICELARNY DO MYCIA TWARZY 150 ML

Przeznaczony dla cery odwodnionej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej.
Cena: 26,25 PLN
AA FARM OILLAN MYDŁO NATŁUSZCZAJĄCE 100 G

Skutecznie oczyszcza podrażnioną, suchą oraz łuszczącą się skórę niemowląt, dzieci i dorosłych, przywracając jej miękkość i gładkość. Formuła ochronna doskonale natłuszcza oraz nawilża skórę i niweluje uczucie suchości.
Cena: 8,90 PLN
Szukaj