Środki dezynfekujące - Postać: żel

Można powiedzieć, że bakterie i drobnoustroje są wszędzie, a ich działanie może wpłynąć bardzo negatywnie na nasze zdrowie. W tym celu powinniśmy zadbać o to, by taki zły wpływ nie występował, a jak już to w jak najmniejszym, praktycznie niezauważalnym stopniu. Tak naprawdę nie musimy się za bardzo starać, gdyż wystarczą profesjonalne i skuteczne środki dezynfekujące. Takie środki i preparaty do dezynfekcji niszczą drobnoustroje chorobotwórcze, jak i jednocześnie ich formy przetrwalnikowe, a dzięki temu możemy uniknąć zakażeń. Są dostępne w naszym sklepie, w naszej ofercie znajdą więc Państwo środki dezynfekujące o działaniu bakteriobójczym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybicznym. Tego rodzaju środki najczęściej są niezbędne do odkażania ran, chronią ponadto przed infekcjami, które mogłyby przecież być zaczątkiem niebezpiecznej choroby. Zawsze powinniśmy mieć pod ręką odpowiednie środki dezynfekujące, gdyż dzięki nim do minimum ograniczymy występowanie niepożądanych bakterii i drobnoustrojów.
OCTENILIN WOUND ŻEL 20 ML

Nawilża i oczyszcza wszelkiego rodzaju rany – szczególnie zalecany w ranach ziarninujących i pokrywających się nabłonkiem oraz do stosowania w ranach oparzeniowych.
Cena: 33,12 PLN
PEROXYGEL ŻEL 3% 15 G

Preparat zalecany do odkażania ran, otarć i zadrapań skóry.
Cena: 5,44 PLN
RIVEL 0.5 % ŻEL 30 G

Preparat stosowany jest głównie w leczeniu zapaleń skóry i ran; substancja aktywna preparatu działa na powierzchni skóry, a także przenika głębiej, działając odkażająco i zapobiegając wnikaniu czynników zakaźnych w głąb rany.
Szukaj